Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » EGÉR A HÁZBAN?

Papla kérdése:

EGÉR A HÁZBAN?

Figyelt kérdés
az egércsapdámba (a lefejezősbe) mit tegyek? szalonna vagy dió?

2013. márc. 7. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet humánosabban is,pl. egy 2 literes műanyag flakonba tenni valami kaját és amikor belemászik,kimászni már nem tud belőle és akkor ki lehet tenni a házból anélkül,hogy elpusztulna...
2013. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Azért szoktak szalonnát tenni bele, mert erős illata van, hamar odacsalja a rágcsálókat.

Így erre szavazok.

Azt tudom hogy eddig mindenféle rágcsálószerű háziállatom két percen belül megjelent az illatos uborka szagára, talán az egér is szereti, én biztosan azt próbálnám első körben.


Egyébként valóban a "lefejezős" csapda a leghumánusabb gyilkolóeszköz, mert nem érez belőle semmit az állat.

Mindazonáltal én vidéken mindig élvefogó csapdát állítottam ki, és eleresztettem a mezőn a betévedt egereket. Ha jól csinálod, ugyanúgy belesétál.

2013. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!