Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egér van a házban. Hogyan...

Egér van a házban. Hogyan tudnám elpusztítani?

Figyelt kérdés
Másfél órája rohangálok utána partfissal, nem megy sehogy... szombat van, nem tudok ragasztót/egérfogót venni, zárva van minden bolt.
2012. dec. 15. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Partvissal szinte lehetetlen , nagyon kis fürgék.

Nagy áruház nincs a közelben, azok ugye nyitva vannak estig?

Vagy valamelyik szomszédtól nem tudsz kérni egérfogót, ragasztót vagy egy éhes macskát?

2012. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Macskát nem kérek, félek hogy megeszi a kutyám... egérfogó és ragasztó meg nincs a háznál, a közelben mindenki állatvédő... bárkit felhívtam telefonon, lerendezett azzal hogy fogjam meg és engedjem szabadon :S
2012. dec. 15. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, mi házi készítésű egérfogót csináltunk, de az időigényes. Doboz, aminek az ajtaja madzaggal van felhúzva/felnyitva, és a dobozba csemegék. Aztán várni. (az ajtó drótját te fogod) és ha bemegy az egér, elengedni és rácsapódik az ajtó és a dobozban lesz.

vagy valami szuper ragasztó. Lehet valami felmelegített cukorral-mézzel kéne, ezt már nem tudom. Ha tudjátok, zárjátok be a helység ajtaját, a falakhoz valamit tenni, hogy ne tudjon lyukat ásni, vagy befújni valamivel, esetleg alkohollal kenni, es holnap menni boltba.

2012. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ma munkanap van, lehet nyitva van még valami bolt.
2012. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Macerás ügy.

Minden ősszel küzdöttem vele, mert behúzódnak.

Ha egy van, akkor több is lehet, mert ezek családban élnek és nagyon szaporák.

Sajnos az elektromos riasztó nem sokat ér, ha hideg van kint, elviselik.

Marad a méreg, de egyszer velem megesett, hogy hónapokig nem találtuk a dögöt, ami meg lett mérgezve, de elbújt.

Szörnyen büdös volt.

Újabban a panelba is bemennek, muszáj irtani, mert mindent megrágnak, betegségeket terjesztenek.

Sztem vegyél többfajta irtót, tedd ki, aztán takarítás, mindenhol...

2012. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk már többször bejött: befőttes üveg alját kitámasztod egy felezett dióval, ő ki akarja húzni, közben rácsukódik.

Esetleg egy olyan szájú üveggel (ezt fektetve, a belsejében a dió, sajt, szalonna…), amin éppen csak befér, de kijönni már nem tud.

2012. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer hiába raktam ki fogót nem ment bele valamiért lelőtem légpuskával.Ennyi.
2012. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!