Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HAmarosan megkapja a kiskutyán...

HAmarosan megkapja a kiskutyánk az utolsó oltását, sajnos később mint kellene, de ez egy másik kérdés. És végre már levihetjük, milyen időpontokban lenne megfelelő a sétáltatás?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám, de nem lesz ez sokáig így, mikor vigyem le, hogy később ne kelljen más időponthoz szoknia?
2009. júl. 14. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom panelban élsz!!? Szerintem ebben a melegben 7óra előtt ne nagyon és ha később lesz munkád addigra haza is érsz.
2009. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de egy nap többször kellene levinnem..nem? háromszor.. melyek legyenek ezek az időpontok?

igen, panelban lakom.

2009. júl. 14. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem az első válaszolót.Úgy gondolja,hogy egy nap csak egyszer,vagyis 7 óra után vidd ki?Hát ez érdekes.


Szerintem reggel vidd le 7-8 felé aztán délbe,majd kb 5 kor és este 8-9 kor.De ha nagyobb lesz akkor a két napközbeni séta helyett lehet egyet is a kettő között lévő időpontban.De az a lényeg,hogy semmiképp se egyszer vidd le a kutyát egy nap,hanem legalább háromszor.

2009. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen bocsánat:S tudtam illetve sejtettem, hogy panel, de mégis úgy írtam ahogy egy kertes házba szokás.. Mert ott egész nap futkározhat, bocsánat fáradt vagyok. Egyébként meg tőled függ mikkor viszed le.. munka előtt-után jobbat nem tudsz
2009. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!