Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe nyuszival, hogy lehet...

Törpe nyuszival, hogy lehet játszani, amikor ki van engedve a ketrecéből?

Figyelt kérdés
Milyen játékok javasolhatók, amiket vehetnénk nekik a ketrecbe? Mikor szabadon van, mivel tudjuk a nyuszit boldoggá tenni? Mennyi idő javasolt egy nap, amikor szabadon van engedve?

2013. márc. 24. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
a nyuszi ösztönlény boldog nem lesz, adj neki enni, engedd ki minél többször, nincs annyi idő ami elég lenne neki kint
2013. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Annyit legyen szabadon, amennyit csak lehet.


Kint az én nyuszimnak van egy doboza, abba szokott bebújni, meg szokta kaparni.

2013. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ja, meg van egy ilyen csöve, amin át szokott menni. Meg majd fogok venni egy nyuszisátrat, és az lesz a cső egyik végén.
2013. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. márc. 24. 19:50
 5/8 szivárvány r. válasza:
8%

Simogassátok a tokáját

jöhet jutalomfalat, a jócselekedetért

tegyetek le sorba kis hamikat, és a végén egy nagyobb adag hamihoz vezessen, vagy anyuszi számára meglepő, (meglepetés)

dologhoz, jutalomhoz

kint maximum eg 30 p.-et

2013. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsóra szerintem inkább ne hallgass.
2013. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha adsz neki sima papírlapot azt imádják széttépkedni:D csak ne legyen rajta semmi írás mert az mérgező lehet neki. Kartonból csinálhatsz neki alagútrendszert amiben bujkálhat. A faágakat is szeretik nagyon, de nem szabad bármilyet adni, azt hiszem cseresznye, meggyfa ágat biztos, hogy nem, pontosan most nem tudom, miket szabad, nézz utána. Tudsz vele kergetőzni: ha elugrál pár lépést és rád néz az a játékra hívás jele, ha mész utána valószínűleg elkezd majd száguldozni :) utána ha elfutsz fut utánad
2013. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grace_ válasza:
Én amikor kiengedem, megszaglászik majd körülöttem futkos.:) Ilyenkor megcsikizem az oldalát és olyanokat ugrik hogy ejha:DD Mellesleg még arra tanítottam meg, hogy a "gyere" parancsszóre beleugorjon az ölembe. Természetesen jutalomfalat fejében.:)
2014. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!