Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S a törpe hörcsögömet...

S. O. S a törpe hörcsögömet megfogta a macskám és össze szorította a szájában. Még gyorsan ki tudtam szedni a szájábol. Azt hittem meghalt, de pár másodperc mulva megmozdult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hasán van egy elég nagy seb, egy kicsit vérzett de nem annyira. Az első lábát nem tudja mozgatni, es szerintem sokkot kapott. Hogyan tudnék neki segíteni?

2013. márc. 29. 18:14
1 2
 11/15 Sára2000 ***** válasza:
ÓÓÓÓ istenem !!! hogy lehetek ilyen bunkók???!!! üsd agyon??!! na neee! kedves kérdező az én hörcsögöm egszer kszököt a ketreséböl majd elszaladt és egy emeletet zuhant otthon... nem mozdult... azt hittme meghalt! anyum azt mondta ha sokkot kap be kell bugyolálni egy meleg törölközöbe vagy ha az túl nagy valami szövet anyagba! megtettem! vártam egy két órát majd mozogni kezdett és elkezdte megrágni a nagyim által kötött sapit! visszatettem a helyére és azóta is él mint hal a vízben!
2013. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
vidd állatorvoshoz!
2013. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi van a hörivel, van valami változás?
2013. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
túlélte?
2013. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megdöglött?
2013. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!