Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kistestű rágcsálót...

Milyen kistestű rágcsálót tartsak?

Figyelt kérdés
Valami kis egérfélére gondoltam, lehetőleg olyanra, ami nem igényel sűrű talajcserét (nem piszkít sokat), lehet neki egy szép ágas-bogas terráriumot készíteni, akár növényekkel is. (Akváriumom és madárpókom már van, tehát nem vagyok teljesen kezdő, kisállat fronton.. :))

2013. ápr. 3. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Degut.azok kegyetlen cukik.

Vagy cukormókust! (:

2013. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terrában elég kevés rágcsálót lehet tartani. A cukormókusnak és a degunak inkább röpde kell, mint terra...

Alapvetően a fűevő rágcsálók kevésbé büdik.

2013. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyasmi jó lenne, mint a csíkos fűegér, csak inkább valami kisebb termetű jószágra gondoltam.

De eddig azok közül amiket nézegettem, ő a befutó.. :D

Nem büdös, nem harap, szerintem aranyos, ahogy a faágakon pihen.

2013. ápr. 3. 14:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Jópofa állat, de nem az én stílusom. Ezek a faforgácsos terráriumok nekem nagyon nem jönnek be.. Aranyhörcsögöm, meg tengerimalacom volt kölyökkoromban. Azért köszi! :)
2013. ápr. 5. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!