Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög téma, többi lent. (? )

Hörcsög téma, többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Vettem ma egy fiatal hörcsögöt. Betettem a ketrecébe, egyenlőre elbújt. Ha nagyon közelítek hozzá akkor síkitozik. Mikor szokja meg a helyét?

2013. ápr. 7. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy 4-5 napot mindenképpen várni kell vele, fél még, ne nagyon piszkáld, azt hiszi, hogy ragadozó vagy és az életére törsz, ha a helyét megszokta, majd eteted kézből, és nagyon jóba leszek:)
2013. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt. De 3-5 nap után elmúlik, és majd kimerészkednek a terepre. Fontos: Ha adsz neki enni, akkor várj egy kicsit, hogy felkeltsd az érdeklődését, várd meg míg rád figyel, és aztán tedd be neki az élelmet. Ha ezt sokszor majd megismétled, akkor egy idő után rájön, hogy a kezedtől nem kell félni, hisz az adja neki a kaját... ha érted mire gondolok. Aztán vegyél valami jutalom falatot és tedd a kezedbe, a kezedet tedd be azt akváriumba/ketrecbe és várd meg míg rá mászik.
2013. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát minimum 1 hét szerintem.... ha nem bántod és nem zaklatod, hidd el előbb utóbb mmeg fog szokni. Ha néha a kezedben adsz neki kaját akkor hamarabb hozzád szokhat
2013. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!