Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy a hörcsögöm...

Mit tegyek, hogy a hörcsögöm éjjel ne rágja a ketrecét? Tudom, hogy ezzel a fogát koptatja, hiába vettem neki fogkoptató követ, akkor is a rácsot rágja, de már nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, lehet éjjel felkelek odamenni megnézni :D Neked jó az alvókád, lehet nekem is csak hozzá kell szoknom, ez az első állat a házban.
2013. ápr. 11. 17:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó hát úgygondoltam hogy alszol éjjel.. XD Bocsánat, hogy nem gondoltam meg minden lehetőséget :DD

Amúgy igen sokan mondták már, hogy nem tudnának aludni a szobámban.. :D :P

De tényleg a rácsot már nekem sem rágja mióta bekentem citrommal... :) Először megnyalta és csodálkozott hogy milyen íze van és vicces pofit vágott és azóta sose rágta :)

2013. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1-2 hét alatt lehet, meg is szokod, amúgy :) Én törpenyúlnál jártam úgy, hogy két hétig közel nem aludtam, mert este verte a feszkót, ma meg már mint akit agyonütnek esténként, aztán tőlem csinálhat akármit :D Igaz, ő maga is nyugodott, átállt félig-meddig nappali üzemmódra már :)
2013. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végülis úgy oldottam meg, hogy 1-másfél hétig üveg terráriumba raktam, eleinte próbált mászni mint a rácson, aztán leszokott róla. Raktam be neki fát, és elkezdte azt rágni. Majd mikor újra a ketrecbe raktam,abbahagyta és rágcsálta a megszokott fáját :) De ha berendezem a ketrecét úgy, hogy emeleteket rakok, meg létra stb., akkor érdekes, hogy újra rág.... csak akkor nem rág ha a földszintre kényszerül. :)
2013. jún. 26. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!