Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hétig távol lesz tőlem és...

Egy hétig távol lesz tőlem és az otthonától a görényem. Elfog tőlem szokni? Meg fog vadulni? Változik a viszonyunk?

Figyelt kérdés
Egy hétig erdei iskolában leszek, az apukám pedig ugyanazon a héten megy el külföldre dolgozni. Az anyukám fog gondoskodni az állataimról amíg távol leszek. Sajnos az egyik görényem rajtam kívül mindenkit megharap, ezért anyukám nem vállalja, h gondoskodik róla. Egy hétig(ma vitték el) az egyik ismerősünknél lesz. Már máskor is volt, h pár napra elmentem de akkor otthon maradhatott, mert apukám vigyázott rá. Most távol van és még a szagomat sem érzi. Néhány helyen olvastam, h ha sokáig nem törődünk vele elvadulhat. Arra lennék kíváncsi, h fog-e változni a viszonyunk és nem fog elvadulni tőlem?

2013. ápr. 20. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog.Az enyém legtöbbször ismerős görényesnél van,ha távol vagyok,vagy itthon,és őhozzá jönnek,de olyan is előfordult már,hogy 1 hétre panzióba vittem,mert nem volt más megoldás.Persze én is féltem,hogy hogyan fogja viselni,de mikor érte menetem szó szerint a nyakamba ugrott,és puszikkal halmozott el.Semmi gond nem volt:)
2013. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó! Remélem majd az enyém is így fog várni. Köszi a választ :)
2013. ápr. 20. 23:17
 3/6 anonim válasza:
Én mikor sítúrán voltam egy hétig anyukám gondozta őket és anyira vártak,hogy az utolsó előti napon mikor hívtam anyámat épp kint volt és mikor a görények meghaltoák a hangom a telefonba elkezdtek makogni :D
2013. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De cukik. :D Az egyik barátnőm is mondta, h az ő görénye is felismerte a hangját a telefonban. Köszi a választ :)
2013. ápr. 21. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is kérdeznék, mert hasonló cipőbe járok mit a kérdező:

Én is elmegyek táborba, a szüleim gondoskodnak a görényről, de ők elmennek reggel 8:30kor és est van hogy 7-8 órakor érnek haza... (és be kell valljam nem az lesz az első nekik hogy játszanak a görénnyel...:/) Elvigyem inkább egy görényes ismerősömhöz?

Bocsi az offért!

2013. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted inkább vidd az ismerőshöz,ő jobban tud vele bánni.Saját édesanyámból indulok ki,ő ha kell eljön megeteti,kitakarít alatta,de játszani,sétálni már nem tud vele,úgy,ahogy igényelné,és úgy látom kicsit fél is tőle.Így én inkább a testvéreihez viszem a görit,ha el kell mennem otthonról,legalább ő is bandázhat.
2013. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!