Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nem levágásra szánt házinyul...

Emi13 kérdése:

A nem levágásra szánt házinyulat ugyanúgy kell tartani mint egy törpenyuszit? Ha nem akkor hogyan? Tapasztalatok? Ja és nem a házban tartanám.

Figyelt kérdés
Mert nemsoká lehet lesz egy házinyulam és találtam egy tök jó oldalt ahol sokat olvasgattam de utána észrevettem hogy az egy törpenyuszi oldal.

2013. ápr. 28. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy nyuszimnak drága az oltás, de több nyuszinak nem sokkal több. Egy adag szer vagy 20 nyuszira elég, de felbontás után nem lehet tárolni. Ha összefogsz olyannal, akinek szintén oltani kell a nyulát, akkor sokkal kevesebből megússzátok.

Vagy kérdezd meg az állatorvost, mert van ahol tartanak direkt nyúloltó napokat, és azon is sokkal olcsóbb szokott lenni.

2013. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!