Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sünit szeretnék tartani?...

Sünit szeretnék tartani? Mennyibe kerül? Mit eszik? Stb.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy sünit tartani:D Először is, mennyibe kerülne? Mit ezsik és ez mennyibe kerül? Nagyjából 1 méteres ketrec kéne neki (gondolon) de néha kiengedem a szobámba egy olyna ketrec mennyibe kerül? És nem rágna szét a szobámba dolgoat/vezetékeket?
2013. máj. 4. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
és bocsánat elfejeltettem odaírni hogy tudom hogy ami magyarországon él, védetrt, így nem is olyat szeretnék tartani hanem afrikai fehér hasút:d olyan cuki:D
2013. máj. 4. 11:15
 2/7 anonim ***** válasza:

azt tarthatsz

elég drága és nehéz megszelíditeni

2013. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ott vagy amikor kiengededakkor nem rágja szét:D ( de egyszerse rágott semit ha nme voltam ott pár percre)
2013. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ketrec meg bolttól is függ .DD megkell nézni .
2013. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy 50-60 ezer indulásnak tuti kell
2013. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első állatnak nem ajánlom neked. Nekem is van. Ha nem foglalkozol vele eleinte naponta akkor nem lesz szelid és játékos. Elég drága a tartása mert jó minőségű macskakaját eszik ill. vehetsz neki élő eleséget. Akkora ketrec megfelel neki és jó ha kiengeded. Vigyázz rá hogy ne szoruljon be sehová és rágni nem fog semmi. Eleinte mindent megnyal megrágcsál és habot csinál belőle amit magára nyal. :) Csak jó kennelből vegyél sünit, mert ott biztos hogy egészséges lesz. :)
2013. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha venni szeretnél egy fehér hasú törpe sünit mindenképpen tenyésztőtől vedd.Én ahol most fogom venni chippel,

származási lappal kezdő kis csomaggal 23 ezer ft-ba kerül de ez függ a nemtől színtől.

2013. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!