Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Papagájt vagy törpe nyuszit...

Papagájt vagy törpe nyuszit válasszak?

Figyelt kérdés

Nem éppen ideális a kategóra, de jó ez :D


Szerintetek melyik a jobb és miért? :)



2013. máj. 9. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen papagáj, ha valami nagyon intelligens fajta, akkor azt választanám (bár azzal sokkal többet is kell foglalkozni), ha csak hagyományos akkor inkább a nyuszi. Nekem nyuszim van és imádom, csak elég zajos éjjel. De nagyon szeretnék egyszer egy Jákó papagájt. Majd ha sok szabadidőm lesz, talán a nyugdíjas éveimben, és itthon lehetek vele egész nap.
2013. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyuszit :) főleg azért mert puha és eszméletlenül aranyosak. Én is most tervezem, hogy nyuszit vegyek.
2013. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nyuszim van immár 3 éve. szerintem ne szavazatok alapján döntsd el, inkább olvass utána mindkettőnek és azután gondold át hogy egy nyuszinak vagy egy papagájnak mekkora hely kell, milyen szükségletei vannak...stb. ha ezeket átgondoltad el fogod tudni dönteni hogy melyik a legideálisabb a te otthonodnak.
2013. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amelyiket jobban szeretnéd. csináld azt, h ráírod kis lapokra az állatok neveit, és sorsolsz. ha mondjuk a papagájt húzod, és csalódott vagy, akkor válaszd a nyuszit. :D a csalódottságot jobban érzi az ember, minthogy mit szeretne.
2013. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyuszi. Nekem mindkettő volt már, most nyúl van. Én a papit utáltam. :( Szegényt alig vártam, hogy meghaljon már. Persze gondoztam rendesen csak nagyon zavart már a végén. :( Ja, meg be nem állt a szája. Ha felhangosítottam a TV-t akkor Ő is hangosabban dumált.
2013. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

________________________

Én egyik állatnak sem várnám a halálát, bármennyire is "utálnám" ha ez lehetséges lenne :)

2013. máj. 22. 16:21
 7/9 anonim válasza:

5. válaszoló

"Nyuszit :) főleg azért mert puha..." - ez nagyon aranyos volt. :)

2013. máj. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
papagájt válassz! az a puhább...
2013. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5.válaszoló vagyok. :)

6.-nak üzenem, szerintem meg nem lenne jó ha meghalnék mert két pici gyerek anyukája vagyok. És nem egy papagáj. De örülök, hogy ez az értelmes válasz mások szerint 100%-ot ért. Kicsit gondolkozzunk már el miről van szó! Semmi rosszat nem írtam azt hiszem. Írtam, hogy elláttam, gondoztam tisztességesen, soha nem ártottam volna neki. Csak már megbántam, hogy belevágtam. De ez is évek múlva. Már biztos mással is előfordult ilyen. :(

2013. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!