Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincserem lesz, kant...

Törpe pincserem lesz, kant vagy szukát válasszak?

Figyelt kérdés
kisgyermek nincs a családban
2010. júl. 30. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nagy türelmet igénylő kutya, nekünk volt egyszer, mindent, de mindent szétrágott, széthúzgált, leszaggatott, szóval volt vele gond elég, de nem tudom melyik lenne jobb.
2010. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Talán unatkozott nemde?
2010. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemde.
2010. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
a fiú kutyusok idővel agresszívebbek lesznek, nagyon fontos a "ki az úr a háznál" címmel,
2010. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ivartalanítva bármelyiket. Ivartalanítás nélkül mindkettő problémás lehet. A szuka tüzeléskor oda vonzza az összes kant, vérzik, ingerlékenyebb, lehet emlőrákos, daganatos.

A kan domináns, nehezen kezelhető, nyugtalan, és ha a környéken tüzelnek akkor a páncélszekrényből is kiszedi magát.

2010. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen szukát ajánlok, már csak azért is, mert a kan szószerint mindent megjelöl és sokkal büdösebb, mint a szuka.
2010. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szukát ajánlok. Olyanról már sokat hallottam, hogy valaki kan kutyát vett és hamarosan megfogadta, hogy kant soha többé nem vesz, de olyannal még nem találkoztam, aki szuka után azt mondta volna, hogy soha többé szukát. A szukák könnyebben kezelhetőek, nem jelölnek, figyelmesebbek. Nekem kanom van, de már megbántam, hogy nem szukát vettem. Senki ne értsen félre, semmilyen szukára nem cserélném el a kutyámat, mert imádom, de ha legközelebb lesz, akkor biztosan szuka lesz.
2010. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat akkor szuka lesz:)
2010. júl. 31. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves kanom van,az egész család imádja.Az elején probléma volt vele,mert falkavezért játszott és agresszív volt,komoly szigorral le kellett szoktatni,és megtanulta hol a helye a családban.Amúgy is heves vérmérsékletű fata,mondhatni komoly házőrző,.Roppant játékosak,de hidd el magtanulja mit rághat és mit nem.A z enyém sokat volt egyedül is majdnem egész nap,mindenkinek menni kellett a dolgára,és a lakásban nem tett kárt.Igen fázósak,az enyém szívesen viseli a ruhát is.Oltári és annyira tudja hogy szerettesse magát.Mihelyt lefekszek mellém bújik,az ember közelsége fontos neki.És alig eszik,kisfogyasztású.Sok sikert.
2010. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!