Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Tengerimalacom bírja a...

A Tengerimalacom bírja a hangos zenét?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy tengerimalacot 3 napja, sokat folglakozok vele meg stb, de nem is ez most a lényeg. Szeretem a zenét hangosan (nagyon hangosan) hallgatni néha, és olvastam hogy a tengerimalacoknak nagyon érzékeny a fülük, tehát ne halgassam ha ő bent van? Vigyem ki a ketrecét? VAgy mit csináljak?:D Mert nálam az van hogy: No music, no life:d
2013. máj. 10. 13:58
 1/6 Szentpeter válasza:

Nekem volt tengeri malacom....


Én nem bömböltettem mellette a zenét, biztos zavarta volna mert a hallása nagyon jó, ellentétben a látásával..

Állatot tartani felelősség, mert nem lehet csak úgy magára hagyni...

A tengeri malac ijedős mint általában a rágcsálók, ezért szereti a nyugodt helyeket... éjszaka viszont sokat motoszkál, ez is a rágcsálókra jellemző..


Óvatosan a társkereséssel mert irtó szapora... ( ha esetleg szóba kerül..)

2013. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hangosan hallgatod a zenét, akkor vidd ki a ketrecét, mert ez kínzás az érzékeny kis füleinek.
2013. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A te füledet is hazavágja, csak a malacét gyorsabban. :)

Amúgy ha csak most akarsz zenét hallgatni, és idősebb korodban már megleszel hallás nélkül is, akkor erre találták fel a fülhallgatót. :P

2013. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Az én hörcsögöm szereti a hangos trance-t, alszik közben.

A nyálas daloktól viszont futkosni kezd, azok valószínűleg idegesítik.

2013. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mid a két állat retteg a hangos zenétől
2013. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed fejhallgatóra? Nemár, hogy ez eddig nem jutott eszedbe. Jesszus.
2013. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!