Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi tartás megközelíti a...

Nyuszi tartás megközelíti a kutya tartás örömeit?

Figyelt kérdés
nem lehet kutyám és ezért nyuszit szeretnék...
2013. máj. 12. 17:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%

Most teljesen őszinte leszek: NEM.

Nekem van nyuszim, és össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Nekem is ezért lett nyuszim. De nagyon szeretem, és egyáltalán nem bántam meg.

2013. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%
Ez olyan mint a szex és a maszturbálás közötti különbség. :D
2013. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy nyuszival pótolhatnám-e azt az érzést időre hogy nem lehet kutyám :(
2013. máj. 12. 17:38
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
NEM, NEM NEM és ÚJRA CSAK nem! Nekem is volt kutyusom, de nem lehet most már. Nyuszira váltottam, de megbántam. Annyival különb, mint egy plüss, hogy eszik-alszik-bogyózik és minden MEGRÁG. A parkettától kezdve a fotel lábáig és minden lehető kábelt amit elér. Nem válok meg tőle, mert felelősséggel tartozom, ha már magamhoz vettem, de többet soha nyuszit!
2013. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
én cicát szeretnék, de nem lehet. ezért gondolkodtam hörcsögön, vagy tengerimalacon, de én is úgy vagyok vele, hogy náluk intelligensebb állat kéne.
2013. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
:(
2013. máj. 12. 17:42
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
én kutyát szerettem volna de nyuszim lett. én nem bántam meg. fölveheted az öledbe, kényeztetheted, meg halálra simogathatod. én imádom. nem kell elvinni naponta sétálni, nem eszik túl sokat szóval szerintem megéri
2013. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
de lehet sétáltatni?
2013. máj. 12. 18:02
 9/25 A kérdező kommentje:
vagy hasonlít a hörcsög tartáshoz?
2013. máj. 12. 18:10
 10/25 anonim ***** válasza:
de sok a sorstárs :/ én is kutyust szerettem volna de mivel panelba lakok így labradort ide nem hozhatok, meg a suli mellett nekem nem lenne sok időm meg energiám sétáltatni, játszani vele, totál felelőtlenség lett volna :/ tényleg nem ugyan az de ők is tudnak aranyosak és bújósak lenni :) én nem bántam meg, nagyon a szívemhez nőtt ez a kis szőrgombóc náluk szerencsére a bútorokat nem rágja meg csak a falat, de ott én voltam a "hibás" mert kivettem tőle a nyalósót és miuátn az orvos tanácsára visszatettem teljesen megszűnt ez a rossz szokása :) nehány kábelt már meg kellett foltozni de nem tudok rá haragudni :D
2013. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!