Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne? Van valaki...

Mennyibe kerülne? Van valaki aki ezt csinálja/csinálta? (Kutya, nyúl, hörcsög) folyt.

Figyelt kérdés
Szeretnék tartani egy közepes testű kutyát, egy dzsungáriai törpehörcsögöt és egy törpenyulat. Mennyibe kerülne havonta kb.? Van valaki aki csinálta ezt?

2013. máj. 8. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ennél sokkal több állatom van ( még ízeltlábúak , patkány, két cica stb stb) de ez a három úgy csak a kaját,almot számítva havonta olyan tizenöt ezerre jöhet ki.

A kezdőfelszerelés viszont elég húzós lesz nyúl ketrecet használtan már kaphatsz 4-5 ezerért , a hörcsögnek is kaphatsz pár ezerért ketrecet , bele játékok itatók stb még 5000 körül.

Kutyának oltások kezdetben egy húszas lesz kb, plusz neki is hely póráz játékok stb még egy 15000 ezer kb.

Számold össze:DD

2013. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. máj. 13. 13:50
 3/4 sameths ***** válasza:
100%

A felszerelésen, tápláláson és alap oltásokon kívül nagyon fontos, hogy arra is készülj, bármelyiknek bármikor olyan baja lehet, ami orvosi ellátást igényel...és az aztán nagyon drága.

Célszerű lenne először mondjuk a rágcsálókkal kezdeni, és ha úgy érzed, belefér időbe és anyagi keretbe is, akkor fogadni be egy kutyust.

2013. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is úgy gondoltam, hogy nem egyszerre veszem meg az állatokat. :)

2013. máj. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!