Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy hörcsög harapni akkar...

Ha egy hörcsög harapni akkar mit adjak? Már a kaja tálját is el rágta ( segitség)

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Faágat. :)
2013. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fogkoptatót
2013. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is faágat adtam nekik.. de az állatkereskedésekben találsz a célra megfelelő eszközt.
2013. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én wc papírgurigát adtam neki ilyenkor. tetszett neki, mert el tudott bújni benne, és még rághatta is. :)))
2013. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő méretű, felületű mókuskerék is kell neki! Futás közben nem lehet rágni... :)
2013. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek egy gyümölcsfaág van berakva amire még mászni is tud, szóval nem egy bot hanem pár ágú csonk. Egész éjjel azt rágja és nem a kerekét, tálját, házát stb. (bár a zaj miatt éjjelre ki lett lakoltatva a szobából) :)
2013. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam a 6 év alatt egy hörcsögöm sem használta a fogkoptatót. Inkább tegyél be egy vastagabb gyümölcsfa ágat, WC papír gurigát, vagy vegyél egy fajátékot. annak nagyon fog örülni! :)
2013. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én faházat vettem neki, azt kaparássza, rágja. Amíg nem volt, addig az itatójának a fémrészét fogyasztotta előszeretettel.
2013. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!