Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hová tudnám leadni a csincsill...

Hová tudnám leadni a csincsilláimat, ha nem tudok róluk tovább gondoskodni?

Figyelt kérdés

3 kettő éves, 2 egy éves, 1 kettő hónapos csiniről van szó..

Sajnos a helyük kicsi már nekik, egyik állatkereskedő sem veszi be őket.. Ötlet?

(Összejöttek a dolgok, depressziós vagyok, így már nem jó nekik nálam...pedig szeretem őket.. :( )



2013. máj. 29. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

gyógyulj ki a depiből.

ha majd újra boldog leszel, akkor nagyon meg fogod bánni.

2013. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha inkább töltenél velük több időt hátha segít, fogalmam sincs hogy mit érzel nem tudom milyen depressziósnak lenni de azt tudom hogy az állatok csak szeretetet hoznak az ember életébe :) nem mondom hogy tartsd meg az összeset hiszen elég sokan vannak meg mondtad hogy kicsi nekik a hely de tényleg megfogod később bánni hogy megváltál tőlük :( :)
2013. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy én azért nem vagyok depressziós,de volt az életemben egy olyan szakasz,mikorúgy éreztem,az vagyok.Akkor az én kis csincsillám jelentette az egyetlen vigaszt.Nem élvezed mikor velük vagy?:(Nekem örömöt hozott az életembe.Elhiszem,hogy ilyenkor az ember milyen.Átérzem,hogy mit érzel.De hátha inkább ók fognak neked segíteni kigyógyulni!:)
2013. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!