Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szemem előtt dobtak ki egy...

A szemem előtt dobtak ki egy keverék kutyát és a kutya eljött velem, most nálam van, de sose volt kutyám nem tudok én egy kutyáról gondoskodni de amúgy szeretem őket csak nincs benne rutinom mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
azt hiszem egy keverék kutyáról van szó , de nagyon szép , kék szeme van és tiszta fekete
2013. márc. 21. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmit ne kezdj vele, adj neki enni inni es meleget szeretetet, ennyi
2013. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Etesd, itasd, játsz vele sokat! :)
2013. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
rendben ez menni fog de olyan sokat nem tudok vele foglalkozni mert elég sokat dolgozok de napi 2 óra séta/játék beleférhet
2013. márc. 21. 16:58
 4/14 A kérdező kommentje:
meg ugye azt se tudom hogy milyen oltásai vannak meg sztem féregteleníteni is kellene , vigyem dokihoz de oltási könyv nélkül ö se mondja meg nem hogy kapott e oltást , meg nem tudom van egy chip
2013. márc. 21. 16:59
 5/14 A kérdező kommentje:
*van e
2013. márc. 21. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
ha kidobtak akkor szerintem semmi oltasa sincs es chip sincs benne...
2013. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudja, úgyhogy, ha volt is, újra kell kezdeni az oltásokat. szerintem ne aggódd túl, ösztönösen tudsz majd foglalkozni vele:)
2013. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első körben állatorvoshoz kell vinni, valószínű nincs benne chip. Megkapja az oltásait és a féreghajtót is.

Mondjuk értesíthetnél egy közeli menhelyet, hisz még nem tudhatod milyen jellem, lehet hiperaktív és nem elég neki a napi 2 óra séta. Ha nem jöttök ki egymással, akkor még mindig lehetsz ideiglenes gazdája, míg nem találnak neki mást.

Ha viszont minden ok, akkor egy jó társad lehet. Érdemes lenne elolvasni valami kutyákkal kapcsolatos szakirodalmat.

Amúgy meg írták a legfontosabbak: meleg vacok, finom étel, egészség és sok szeretet.

2013. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg kereshetsz neki megfelelő otthont, ahol több idő jut a kutyára. Napi 2 óra szerintem édeskevés egy ennyire emberhez kötődő állathoz, mint a kutya és nem mondtad, hányszor viszed sétálni egy nap, szerintem ez sem elhanyagolható szempont például.
2013. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
meg a nevével is bajban vagyok nem tudom mennyi idős lehet de nem fiatal biztos volt már neve most adjak neki más nevet ?
2013. márc. 21. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!