Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj ha én 13 éves vagyok...

Az baj ha én 13 éves vagyok és egyedül gondozok 5 nyulat?

Figyelt kérdés
Baj ha egyedül nevelem mesterségesen a kisnyuszikat ésépítem ki az új lakhelyüket és takarítom a ketreceket.Mert azt mondták sokan hogy ez túlsok egy ennyi idős gyereknek vagy csak van felelősség érzetem?
2013. máj. 31. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
egy 13 éves miért ne gondozhatna állatokat? Régen már 5-6éves gyerekek dolgoztak, és az első az állatok etetése,vízhordás, takarítás volt a dolguk.. Az jó ha van felelősségérzeted, mellesleg miért lenne sok, ha te szereted őket és gondoskodó vagy.Az elég alap dolog, hogyha már tartod őket akkor takarítod is. Az ilyen idős gyerekek hamar megunják ezt az állatosdit, ráadásul 5 darabról van szó.. Szóval bajnak nem baj. Viszont használj vesszőket...!
2013. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember sokmindenre képes szeretetből!Ha rendesen gondozod őket, és jól tartod akkor hajrá!Örülj hogy kitünsz a korosztályodból!Ez dícséretes! Ha szereted, és jó kedvvel csinálod akkor nincs semmi probléma.
2013. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak részek,ahol 13 évesen már család anyák,és ez nem vicc.
2013. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Én hasonló korban 3-4 anyanyulat tartottam, és a szaporulatát mindig eladtam levágni. Akkor még legalább átvették, meg zsebpénznek is tűrhető volt :) Ha van hozzá kedved, meg szorgalmad, akkor csináld nyugodtan.
2013. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm örülök ennek. Komolyan gondolom az egészet. Nem azért csinálom ,hogy megunjam.Eltudom nézni órákig ahogy alszanak a picik.
2013. máj. 31. 20:04
 6/9 b13b ***** válasza:
szerintem nem baj, én 13 vagyok és 15 hörcsögöm van
2013. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

b13b azta..háát az nem kevés pénz 15 hörcsög....

Remélem sok ilyen ember van akifelelősséget vállal az állatáért

2013. jún. 1. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem baj... osztálytársam 8 évesen egyedül legeltetett 100 bárányt
2013. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és 20 nyulat tartok egyedül. Építem is nekik a helyet, ellátom őket táplálékkal, kitakarítom őket, tehát egyértelműen nem baj.
2013. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!