Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha elpusztulna a hörcsögöd,...

Ha elpusztulna a hörcsögöd, te vennél újat?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert van aki azt mondja, ha meghal egy állat, akkor gonoszság újat venni, mert az olyan mint ha nem jelentett volna neked semmit se a háziállatod. Pedig én meg pont hogy jobban éreztem magam, amikor vettem egy új hörcsögöt. Nektek erről mi a véleményetek?

2013. máj. 31. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lovamat kellett szeptemberben elaltatni. A mai napig hiányzik, de decemberben már új pacim volt. Sokat segített az új paci feledtetni a régi hiányát. Persze nem pótolja, de a régit másért szerettem mint az újat!Szerintem segít!
2013. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem eddig négy hörim volt. Mindegyiket nagyon megsirattam. Az új hörcsöggel mindig előjöttek a régi emlékek. Mindegyiknek külön személyisége volt és ezt jó volt látni.
2013. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Egy évig nézném a hulláját...
2013. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg kisállatom volt már a macskáktól a hörcsögökig. Sokukat elvesztettem, mindig megsirattam, és soha nem felejtem el őket, de ez nem jelenti azt, hogy más kisállatoknak nem nyújthatok boldog otthont. :) És valóban segít a gyászban az új állat megismerése, gondozása. :)
2013. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon régóta hörcsög gazdi vagyok, mindig is aranyhörcsögöm volt.

Mindig vettem újat rögtön, amikor elveszítettem a régit.

De attól még az új soha nem pótolta a régit. Nincs olyan, hogy valamelyiket jobban szeretném, mindegyiket nagyon szeretem, mindegyik más és más személyiség.

Én nem bírnám ki hogy ne legyen új hörcsögöm akkor amikor már elpusztul a régi. Nekem szükségem van a hörcsögre mindig hogy újra boldog életet biztosíthassak neki, mindegyiknek. Tudom hogy nálam van a legjobb helyük, én aztán mindent megadok egy hörcsögnek, rengeteg szeretettel, gondoskodással, finomsággal, törődéssel halmozom el, minden igényét kielégítem mindenben!

Szóval aranyhörcsögnek nálam arany élete van!! És ez mindig így is lesz, ez egy állandó körforgás! De akit elveszítettem azt sose feledem és tudom hogy tovább él más világon valahol újra boldogan és én vele maradok mindig, örökre!!

2013. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek úgy van jól, ahogy érzi. Van, akinek idő kell, van aki rögtön újat szeretne.
2013. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!