Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a malacom. Vegyek...

Meghalt a malacom. Vegyek másikat?

Figyelt kérdés
Nehezen viselem ,nagyon megszerettem.Nem szeretném helyettesíteni sem,de akkor talán nem gondolnák annyit rá.
2008. jún. 20. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én a hörcsöggel jártam így h hihetetlenül szerettem de sajnos elpusztult...napokig sítam érte és még most is eszeme jut nem is ritkán...de most van két új hörcsögöm és nem bánom h lettek újak...olyankoat válaszottam amik semennyire sem hasonlítanak a régire és a nevüket is íg adtam nekik...szerintem vegyél nyugodtam viszont a malacok tényleg társas lények úgyh lehet h kettő kellene...

cupcup

2008. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon bírod a lelki traumát akkor ne,mert a malackák halála ki fog téged készíteni!!!
2008. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor az én höri meghalt (és ráadásul én láttam meg először) akkor leborultam az ágyra és fél óráig zokogtam.

Amikor apu kivette szegényt én pont odanéztem és láttam hogy tiszta vér szegény és mégjobban sírtam... A következő egy hétben amikor csak rá gondoltam elsírtam magam. Csoda hogy kihevertem. Még most is ejtek utánna könnyeket. Arra rá fél évre vettem egy hörit. Én nem érzem helyettesítőnek. De még mindig nagyon hiányzik a kis Andrásom. :'''''''''''(

2009. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!