Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létezhet, hogy a fiú patkányom...

Létezhet, hogy a fiú patkányom heréi ekkorák, aggódom?

Figyelt kérdés
Volt már fiú patkányom, de nem emlékszek hogy ekkora heréi lettek volna. Lehet hülyeség, de komolyan aggódok miatta, h ekkora, mintha teljesen szétfeszítené. Amúgy most 2.5 hónapos.. nem tudom. :S

2013. jún. 18. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Együtt kell vele és a látvánnyal élnetek.
2013. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heréltesd ki ha nem tetszenek!
2013. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom kiheréltetni, nincs bajom a látvánnyal, csak azt hittem h daganata vagy bármije van. :(
2013. jún. 18. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy normális méret náluk ik, ha meg van nagyobbodva látványosan akkor azonnal doki!!!! Daganat is lehet!!
2013. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hererákja is ám!Nem tartod véletlenül mikró alatt/mellett?Nem azért kérdezem,de ilyenkor szokott az ilyen baj lenni.A kisugárzás veszélyes lehet és ettől szokott többek között ez a probléma lenni.
2013. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

amúgy teljesen életvidám, össze vissza mászkál, ugrál..

A szobámban tartom :)

2013. jún. 19. 07:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak ilyen férfias.. :D

De ha elváltozást észlelsz nála, nem csak azt hogy szimplán nagyok, akkor doki.

Amúgy 2.5 hónaposan még nem érte el a kifejlett méretét, még sokat fog nőni. Viszont már ivarérett. Szerintem csak hozzá kell nőnie a golyóihoz.. :D

2013. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyéimnek ekkora: (bocsánat a kompromittáló képekért, de eleinte én is aggódtam a méret miatt)

[link]

2013. jún. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, lehet csak hozzá kell nőnie :D
2013. júl. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!