Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet valami baja a hörcsögömn...

Lehet valami baja a hörcsögömnek, ha ebben lesz pár napig?

Figyelt kérdés

Holnap reggel utazom, szombaton jövök haza és viszem az aranyhörcsögömet is mert nincs kire rábíznom. Ilyenben lenne: [link]

Én tudom, hogy ez nagyon kicsi, de nem tudtam neki nagyobb szállítót venni, a ketrece meg hatalmas, vonaton nem tudnám vinni, ezért ebben lesz de úgy rendeztem be neki hogy az alapterület megmarad teljesen, van benne egy hajlítható faház, ilyen: [link] ezt úgy raktam be mintha egy kis emelet lenne, ezen lesz az etetőtálkája is. Otthon hagyni nem fogom mert nem bírja ki 4 napig. Lehet valami baja, vagy ki fogja bírni? Naponta többször ki lesz engedve.



2013. jún. 25. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
annyi baja lehet hogy az ammóniától megpusztul (ami a vizeletében van és meg marad a terrárium alján)
2013. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen kap levegőt és takarítva van, akkor semmi baja nem lesz. Pláne, ha még ki is engeded néha és rendes táplálékot is kap. Figyelj, nehogy otthon hagyd valamijét, vagy esetleg elfelejtsd majd hazavinni. :D
2013. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
megdöglik, több nem
2013. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj,nem kell egyből arra gondolni,hogy megdöglik ha pár napig ebben lesz...Ammónia...Valóban lehet az,ha egyszersem nyitod ki a tetejét.De nem kell egyből erre gondolni.


Ajánlom,hogy ne legyen rácsukva teljesen a teteje,hanem egy kicsit nyitva.Persze csak akkor ha biztos vagy abban,hogy nem tud kimászni.:)Természetesen az utazás során csukd be.Vigyázz,hogy ne érje nap,mindig árnyékban legyen.Ha esetleg betudnál rakni egy hörikereket,az nagyon jó lenne.Nagyon jó,ha ki tudod venni majd többször is.:)Víz meg zöldség/gyümi,mag fontos.De a legfontosabb azért mégis a szellőzés.Ha pl kiveszed futni,akkor hagyd teljesen nyitva a tetejét.Had szellőzön.Egyszer azért mindenképp takarísd ki,mégha nem is szorul rá annyira a hordozó doboz.

Jó utazást!:)

2013. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. A doboz teteje lyukacsos, szóval megy be neki oda levegő.
2013. jún. 25. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tűnik, olyan kicsinek főleg ha törpehöri.

Szerintem nem lesz semmi baja. Ha teheted Vigyél magaddal faforgácsot és takarítsd ki, az utazás alatt!

2013. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok. Úgy értettem nem tűnik olyan kicsinek, főleg, ha Törpehöri lesz benne.
2013. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!