Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kollégium lehet egy kisállatot...

Anna930320 kérdése:

Kollégium lehet egy kisállatot tartani?

Figyelt kérdés
Most leszek először koleszos, és van egy pici, aranyos, és amúgy teljesen szagtalan törpehörcsögöm. Nem nagyon van kire hagynom... Kérdezősködtem már és kaptam sokféle választ, de hivatalos infóról nem tudok. Itt nyilván nem egy olyan állatról van szó, aki bárkit is zavarhatna, szóval remélem van rá esély...

2013. jún. 29. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem lehet, ez minden kollégium házirendjében benne van (biztos valami ÁNTSZ előírás, bár nem tudom melyik), de ha a szobatársaidat nem zavarja, akkor vidd be úgy, hogy ne lássák.
2013. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak legyenek jó arcok a szobatársak! :D
2013. jún. 29. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hallottam olyanrol hogy koleszban tengerimalacot tartottak
2013. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bíztató! pedig az már elég méretes...
2013. jún. 29. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a koliba botsáskákat tartottam.amihez persze kellett a nevelőtanárom beleegyezése is.
2013. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor két csigát vittünk fel a szobatársammal.titokban persze.csináltunk egy dobozt nekik de amikor suliból visszaértünk sose voltak meg.polc alján,ablakon hasonló helyeken találtuk meg őket...két nap után elengedtük
2013. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!