Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket nem bántja?

Kavics17 kérdése:

Melyiket nem bántja?

Figyelt kérdés
A csincsillám mellé milyen állatot rakhatok be (csincsillán kívül :D ) amivel elven és nem bántja, sokat foglalkozok vele de nemtok állandóan ithon lenni és félek hogy megunja az életét a ketrecben :D

2013. júl. 4. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
hörcsög,tengerimalac.... kígyót ne.... szerintem bármit ami nem vadászik szőrös és kb 10 centi alatt van xd
2013. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dehát a csincsilla lenne a legjobb!

Tudod milyen jóban tudnak lenni?

Tök aranyosak amikor összebújnak, vagy amikor kiengeded őket, és közösen felfedező útra indulnak :)

2013. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem én hogy együtt aranyosak de akkor ivartalanítani kéne az egyiket, meg anyum nem nagyon akar 2 csincsillát, a degun gondolkodok erősen, de méég nem tudom :/
2013. júl. 4. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:

csincsillát csak csincsillával lehet együtt tartani, és kész. degun ne agyalj, akkor csak mindkét állatnak szar lesz.

szóval vegyél még egyet, vagy tényleg megunja az életét, és depresszióban meghal.

2013. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De egy másfajta állat, miért nem lehet egy másik csincsilla?
2013. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De miért egy másfajta állat, miért nem lehet egy másik csincsilla?
2013. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
máár írtam hogy anyum nem nagyon szeretné :D
2013. júl. 5. 13:43
 8/10 anonim válasza:
Egy másik pl degu leehtne ,de csincsilla nem??? :DDD
2013. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
anyum nem akar szaporulatot :D
2013. aug. 3. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok szaporulatot akkor talán egy azonos neműt vegyetek.A csincsillák jól el vannak egy azonos nemű csinnel is :D.De tényleg.Ha nőstény a mostanid,akkor könnyebb lesz a dolgod,a csajszik valamivel könnyebben barátkoznak mint a fiúk.De ha fiú akkor sincs baj,csak akkor szerintem egy kicsit tovább csináld a barátkozási időszakot.Ha kérdésed van azzal kapcsolatosan,hogy hogy is kell összeszoktatni 2 egymásnak idegen csinit,akkor írj,szívesen válaszolok!;)
2013. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!