Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van rá esély, hogy életben...

Van rá esély, hogy életben marad ez a baba? Segítség.

Figyelt kérdés
Ma ellett az egyik anyanyulunk viszont se szőrt nem tépett és az elletődobozban lévőket meg az azokon kívülieket is agyontaposta vagy kihűltek,egy még mozgott amit kivettem egy kicsit melengetni,amit aztán a rokonom nagy okosan visszatett,de az anyanyúl majdnem agyonnyomta ezért arrébb löktem és kivettem.Egy cipősdobozt kibéleltem puha szalmával és vattából csináltam egy nyúlfészek másolatot,de azelőtt test meleg tejjel és fecskendővel megetettem a kis jövevényt majd betakargattam,most itt alszik dobozkában.Van még rá esély,hogy felneveljem?Esetleg kellenek valamilyen speckó tápszerek???Legyetek szívesek válaszoljatok.

2013. júl. 6. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs állatorvos, akit felhívhatnál, akkor telefonálj be egy állatkórházba - ügyeletet tartanak - és kérdezd meg, mit kell tenni ilyen esetben. Drukkolok nektek, remélem, sikerül életben tartani a kis állatot.
2013. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%
Esély az van rá, amit tudok javasolni ha elkezded valamilyen tejel etetni akkor avval is kell végig Pl.: tehén,kecske. Valamilyen tápszer biztos kell ha sima zacskós bolti tejet adsz neki! Jobbulást a nyuszkának! :)
2013. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

ha nem adsz neki több tehéntejet, talán sikerülhet.

kecsketejjel etesd, és rakj meleg vizes palackot a dobozába.

2013. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen.
2013. júl. 6. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
fogd meg az anyanyuszid fordtíds a hátára és rakd az cicijére ha van teje akkor naponta 3-szor ha teli a pocakja akkor szép feszes a bőrre ha nincs teje akkor az egyik tenyésztő is így járt ő 3 nyuszit nevelt fel így:szemcseppentővel,reggel 5kor,délután 5kor,este 10kor. egyik alkalommal macska tápszer,másik alkalommal bebe 1 tápszer-->(Baba tápszer!). 10 szemcseppentővel kap 1 nyuszi
2013. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni tőletek,hogy azt tudjuk a kutyáknál és a macskáknál a kölyköknek ugye vizes pl. vattával kell törölgetni a nemiszervüket,hogy beinduljon a pisi.De a babanyulaknál is?
2013. júl. 6. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
nem kell semmi ilyesmit csinálni
2013. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kecsketejjel etesd.
2013. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2013. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mi az hogy nem kell semmi ilyet csinálni? Dehogyisnem kell, különben szorulása lesz és elpusztul. Nyulakat tartok és volt már ilyen nálam is. amúgy amit oldalcímet megadtam abban minden benne van.
2013. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!