Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van rá esély, hogy életben...

Van rá esély, hogy életben marad ez a baba? Segítség.

Figyelt kérdés
Ma ellett az egyik anyanyulunk viszont se szőrt nem tépett és az elletődobozban lévőket meg az azokon kívülieket is agyontaposta vagy kihűltek,egy még mozgott amit kivettem egy kicsit melengetni,amit aztán a rokonom nagy okosan visszatett,de az anyanyúl majdnem agyonnyomta ezért arrébb löktem és kivettem.Egy cipősdobozt kibéleltem puha szalmával és vattából csináltam egy nyúlfészek másolatot,de azelőtt test meleg tejjel és fecskendővel megetettem a kis jövevényt majd betakargattam,most itt alszik dobozkában.Van még rá esély,hogy felneveljem?Esetleg kellenek valamilyen speckó tápszerek???Legyetek szívesek válaszoljatok.

2013. júl. 6. 20:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm.
2013. júl. 10. 17:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy boldogulsz? Mi van a kisnyúllal?
2013. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Minden jól megy,szépen fejlődik és szőrösödik a baba,viszont a popsija kicsit kipirosodott,azzal mit kezdhetnék?
2013. júl. 11. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!