Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? Teljesen lebénult...

Mit tegyek? Teljesen lebénult a néhány hetes kis nyuszim.

Figyelt kérdés
Segítsetek!! Egyik nap még semmi baja nem volt, kint rohangált a testvéreivel másnap meg azt láttuk, hogy az oldalán fekszik és meg se moccan. Fel emeltem, még lélegzett, de olyan mintha egy elhunyt kis állatot fognék. Nem ez az első nyuszi. Valaki segítsen!!! mit lehet tenni ilyenkor?
2013. júl. 15. 22:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy eltört a gerince?
2013. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz...
2013. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!
2013. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Titkos Málna válasza:
Vidd el mindenképp orvoshoz, SÜRGŐSEN !!!
2013. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Már mind1. Be akartam hozni a házba hogy inkább itt legyen. De meg halt. :( Amúgy meg nem ő az leső. Mit csinálunk rosszul???
2013. júl. 15. 23:00
 6/32 anonim válasza:
Nyáron, a nagy melegben a nyulak sokszor ok nélkül elpusztuhatnak. Nagyapám egész nyúlállománya néhány hét alatt elpusztult sajnos.
2013. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
De volt mikor a szobámba voltak. (itt nem volt nagy meleg) és visított egyet és elterült. Mindent meg próbáltam. De nem sikerült megmenteni. Mindenhol utána kerestem a neten. De sehol nem írnak olyat hogy teljesen lebénul a nyuszi, max öreg korában.
2013. júl. 15. 23:09
 8/32 anonim ***** válasza:

Talán genetikai betegség. Ezért nem szabad otthon szaporítani őket.


A nyuszijaid génjében ez benne van, bármelyikkel előfordulhat..

Szegények..

2013. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
De a nyusziknak akitől vannak nincs közük egymáshoz. Teljesen más embertől vettük őket. Bár lehet hogy az a baj hogy az apuka nagyon öreg volt? úgy 10 év körül lehetett. De nagyon szeretem őket, és ahányszor egy elpusztul magamat okolom. Nem akarom hogy több meghaljon. Minden egyes elhullásnál sírok, és azt kívánom bárcsak inkább én szenvedjek, és ne ő. Ő ezt nem érdemli meg. :'(
2013. júl. 15. 23:17
 10/32 anonim ***** válasza:

Hát akkor valami nálatok nagyon nincs rendben :(


Tápot, szénát, mindent lecserélni, lehet, hogy valami méreg került bele. Gyümölcsöket, zöldségeket meghámozni, nagyon jól megmosni, megszárítani, ne legyen vegyszeres..

És mindent (ketrec, itató, stb) fertőtleníteni!!


Hány nyuszitok van egyszerre? Csak mert nekem úgy jött le, hogy szaporítjátok őket..

2013. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!