Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen többszintes ketrecet...

Milyen többszintes ketrecet vegyek a dzsungáriai törpehörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Az ára legyen olcsó, de praktikus. Budapesti vagyok és nem szeretném rendelni neten. Légyszi linkeljetek olyan kisállat kereskedéseket ahol kapható ilyes féle, mert már több helyen kerestem de csak valami vacakot adtak.

2013. júl. 22. 08:33
 1/1 anonim válasza:
hát én annyira nemvagyok jártas bp-n de egyszer voltunk apával valami naagy pláza szerű helyen szntem a mamutban,és a legalsó szinten volt egy ORBITÁLIS NAGY állatbolt,nekem az volt a menyország XD,de nemtudom hol van de ott tuti találsz amilyet csak akarsz,vagy csak egy szolnokit tudok de ők nemhiszem hogy elvinnék budapestre,de amugy kb ilyesmit ajánlok a hörinek vagyis ilyesmi jellegűt: [link] vagy ilyet: [link] de ha a hörid olyan helyröl van ahol terráriumban tartották akkor lehet hogy nem jön rá a lépcső használatára,de ha ketrecben tartották,akkor birtos hogy felmászik bárhová,nekem is az előző hörim a ketrec tetején tarzanoskodott,a mostani meg akit terráriumbol vettünk na őt meg felraktam az emeletre,és 20 perc mulva még mindig ott volt,és nemtudott lejönni,és mintha ottse lenne a lépcső,vagyis inkább létra :)) remélem segítettem valamiben :)) ha van valami kérdésed akkor segítek ha tudok...
2013. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!