Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szerettessem meg magam...

Hogyan szerettessem meg magam a gorennyel?

Figyelt kérdés

Mar nagyon regota szeretnek gorenyt es vegre eljott az ido , hogy lehessen. Eddig sok allatra vigyaztam mar , es az allatok tobbsege a baratomatt jobban szerette . De o viszont nem is foglalkozott veluk. Tehat pl most egy kutyusra vigyazok . En etetem , setalltatom es jatszok vele . De a fotelban a baratom oleben ul. A baratommal alszik es egyszeruen nem tudom , hogy hogyan es hol rontom el.. annyira a vigyazott allatokkal nem "sert " meg mert nem az enyemek. De tudom ha ez megtortenne a gorennyel ami sajat , hogy az en tarsasagom nem keresne az hihetetlenul rosszul esne..

Tehat a kerdesem az , hogy mit tegyek , hogy a goreny nagyon de nagyon megszeressen?

Elore is koszi :)



#görény #görény gondozása
2013. júl. 23. 03:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nos ez nehéz kérdés, nekünk 7 éve van görink és ők alapból nem túl hűségesek, sokszor az idegenek iránt jobban érdeklődnek :/ talán ha foglalkozol vele, te hordod sétálni, te eteted...fontos leszel neki, de könnyen lehet hogy akkor is jobban fogja érdekelni a barátod, vagy bárki :/ az én görim a szobámba alszik mindig, csak én foglalkozok vele, mikor beteg volt és csak én ápoltam és egy hónapig mellettem aludt akkor szokott be ennyire hozzám, de sokszor most is inkább apához megy, meg idegenekhez :/ én csak azt tudom tanácsolni hogy göriknél ezt ne vedd magadra, ők nem olyanok mint a kutyák, a szeretetet sem igazán mutatják ki, max néha nyalogat, és jön...de ugyanezt bárkinek :/
2013. júl. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
érd el hogy felnézzen rád. légy a példaképe. légy büdösebb nála.
2013. júl. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval; azért arra is figyelj, hogy anélkül, hogy észrevennéd, ne ess túlzásokba (túl nagy és túl sok figyelem), illetve segíthet, ha sokat beszélsz hozzá. Hajrá:)
2013. júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
legyenek közös élmények, pl. nézz meg vele egy naplementét.
2013. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LeGrady ***** válasza:
Egyértelmű recept nincs, nálunk sokat számított, hogy gyakran felveszem, ölben tartom. Ha el akar menni had menjen, nem erőszakoskodom - röpke másfél év alatt bújós lett. (fiú, a leánnyal sosem jutottunk eddig)
2013. júl. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És az baj ha valami érdekkapcsolatot építesz ki vele?

Nem fog szeretni, de azt csinálja majd amit te akarsz.

Esetleg zsarold meg.

2013. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!