Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szerettessem meg anyával...

Hogy szerettessem meg anyával a cicát?

Figyelt kérdés
Szobacicát akarok,de anya azt mondta hogy nem lakásba való és hiába mondtam neki hogy akiknek van kertes háza már azok is inkább a lakásban tartják.2 éve a hörcsögöt sem szerette,azt is úgy kaptam meg hogy ő hozzá nem nyúl:)Mondjuk nem nagy lakás de mikor barátnőmék elmentek nyaralni már volt itt cica 2 napig...

2013. jún. 30. 08:00
 1/7 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

megértelek! nekünk 10 cicánk van. Na nem vagyok azért bolond, de a mamák általában megtaláltak pocakosan. Mi meg nem zavartuk el őket! Amit tudtunk cicut tovább adtuk a többi maradt :-(

Lakásba nálam csak télen van 1-2 kedvenc, a többi az udvaron :-)

Szerintem ne nyaggasd Édesanyádat ezzel a témával. Ha ő mereven elzárkózik, csak vita lesz belőle.

A hörcsögöt végül is megszerette?

Egyébként megérhetnék a szülők, hogy a gyerek körül lévő kisállat (legyen cica-kutya-hörcsög......) a gyerek lelkének jót tesz.

NO TALÁLTAM NEKED VALAMIT!!!

Talán Édesanyádra tudsz hatni vele:

[link]

üdv. :-)

2013. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi és igen,megszerette a hörcsögöt...azért is 3 hónapig könyörögtem:)pedig még azt is felajánlottam hogy minden az én pénzemből..
2013. jún. 30. 08:30
 3/7 A kérdező kommentje:
már találtam is egy aranyos kiscicát ami ingyen elvihető és ha kell még ki is szállítják,de ha 2 héten belül nem fogadják be,akkor elaltatják:(((
2013. jún. 30. 08:33
 4/7 anonim válasza:
figy nekem is van egy kiscicám amit elajándékoznék. kell neked? vagy tudsz valakit akinek kelhet kérdező?
2013. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán ezzel hathatsz anyudra, hogy elmondod ezt neki, amit fönt írtál. Meg azt is hozzáteheted, hogy a hörcsögöt is megszokta és azzal sem volt semmi probléma, foglalkoztál vele.

Viszont, ha nem kedveli anyukád a macskákat, akkor lehet tényleg vita is lehet belőle, mert egy kis cica eleinte igencsak "rossz". Sokat idétlenkedik, játékból karmol, harap, esetleg szétszórja az almot, abban játszik és aki eleve ellene van a benti állattartásnak annak ezek a dolgai a macseknak megerősítik a saját igazukban (hogy nem lakásba való). Aztán ezeket idővel kinövik és tök nyugodt cica is válhat a macsból, de azért törődni, foglalkozni kell velük és macskabiztossá kell tenni a lakást. Ablakokon nehogy ki tudjon lógni, ha rágcsálós fajta, akkor a kábeleket, növényeket védeni. Ők elég öntörvényűek, felugrálnak ide oda, nem lehet őket mindenhonnan kitiltani, mert akkor teljesen beszűkül az a kis lehetősége/élettere is, amit egy lakás adhat. Ezt mind be kell kalkulálni...

2013. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én már láttam élőben is egy ingyen elvihető cicát,nagyon aranyos és szelídnek tűnik vele voltam fél óráig és már meg is szeretett:)8 hetes,használja az almot és a lakásban született,most is ott van,szóval szobatiszta..

gyorsan kéne valami amivel meg tudnám enyhíteni anyát,mert ha ezt a cicát 3 héten belül nem fogadják be,elaltatják mert nem tudnak vele mit kezdeni...

2013. jún. 30. 09:58
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat:)

várok még

2013. jún. 30. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!