Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot terráriumba?

Tengerimalacot terráriumba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 18:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező akváriumról beszél, nem pedig terráriumról! Ha már mindenképp üvegben fogod tartani, akkor az max. terrárium legyen, semmikép ne egy magas falú akvárium!
2009. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

[link]

ijen jó lenne?

2009. okt. 22. 20:34
 13/28 A kérdező kommentje:
azt írják hogy 470x340x240cm a mérete
2009. okt. 22. 20:35
 14/28 anonim ***** válasza:
Igen, amit belinkeltél az tökéletesen megfelel, csak az alját zárd le valahogy, hogy ne hulljon ki a forgács.
2009. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
32%

Hogy lenne ez jó?!

Mit szólnál ha bezárnánk a wc-be?

Kb ez is olyan!!!!

2009. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb mint a terrárium. A malackák nem látnak át az üvegen, viszont a rácson igen. S úgy látom elég tágas is. Nem csak az állatkereskedésekben kapható méregdrága ketrecek a megfelelőek.
2009. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
de egyépként az ugye műanyag és azt nemrágják ki?
2009. okt. 23. 10:42
 18/28 anonim ***** válasza:
45%

Mi az hogy nem látnak át? Ahogyan te is átlátsz, ők is!

És szerintem inkább legyen egy bazi nagy terrárium mint ez a pici sz*r. Ebben hol tud futkározni? Sehol! El sem fér benne a ház, a széna, etető, itató! Semmi hely sem marad!

Az én malacaim szoktak popcorn-ozni örömükben, ilyenkor össze vissza ugrándoznak. Na ebben nem fog azt garantálom!

Amúgy nem tudom hány malacod van/lesz, de ezek társas lények, úgyhogy minimum kettő kell! Lehet hogy most majd mindenki írja hogy ez nem igaz, de igaz! Te nem tudod helyettesíteni a tengerimalacot! Ott fog gubbasztani a sarokban. Ebben egy sem, nem hogy két malac elfér.

www.gemon.ro Itt olvasgass. Fórumon is és meglátod hogy igazam van!

2009. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A malackának nem ugyan olyan a látása mint nekünk. Úgysem tudlak meggyőzni. A malacka nem ember. Viszont az igaz, hogy társaslény. Ám kezdetnek megteszi a ládika. Később meg úgyis vesz neki nagyobbat.
2009. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%

Mekkora dolgokat lehet itt olvasni... Rekeszbe tartani... Hát nem mondom, hogy teljesen elcsépelt ötlet, de szerintem nem túl jó. Ha a malac ágaskodik az oldalán, beszorulhat a kicsi lába a résekbe, hisz az nem olyan mint a ketrec, mert a ketrecben lekerekítettek az élek, a rekesznél (vagy szétnyitható láda) élesek lehetnek a rések szélei.

Mostani malackáim egy 40*70-es akváriumban vannak, ami csak 35 maga, hogy jobban is szellőzzön. Nem jön ki a forgács és szellőzik is. Aki azt mondja, hogy nem lát át rajta a malac, annak sajnos amúgy is vak a malaca vagy nem tudom, de hogy tuti, hogy nekem átlátnak és ne mondja senki, hogy nem tudom eldönteni! 4 mm-es üvegből csináltattam amúgy, mert így könnyebb és olcsóbb is. Vaterán intéztem 5.500 HUF volt szóval egész olcsó.

Nagyon jól érzik magukat benne.

Amúgy a ketrec is jó sőt azt szokták ajánlani, csak az szemetel nagyon. Megfelelően méretezett akváriumnál nem jelent gondot a szellőzés.

2009. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!