Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gyerekek mellé milyen állatot...

Gyerekek mellé milyen állatot ajánlanátok? 8 és 6 évesek a gyerekek.

Figyelt kérdés
Degun és aranyhörcsögön gondolkozunk. Olyat szeretnénk ami könnyen szelidíthető.
2009. okt. 22. 20:18
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ezenkívül miben jobb tartani, terráriumban vagy ketrecben?
2009. okt. 22. 20:19
 2/22 anonim ***** válasza:
A tengerimalacot ajánlanám. Nagyon értelmesek, trükkökre tanítható, szeretgethetőek. Csak 3-4 napon belül büdösebbek lesznek, de nagyon meghálálják a törődést. Én most kaptam leopárdgekkót, ő is hamar szelidíthető, csak mégsem fogdosásra van:). A degu se rossz. Ők is aranyosak.
2009. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekünk macska, kutya és teknős van. Máson egyenlőre nem gondolkozunk ennyi elég azthiszem.
2009. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én sem a degut, sem az aranyhörcsögöt nem ajánlanám! Szerintem egy idő után megunják majd a gyerekek, nem "simogatható" állatok. Inkább macskát vagy kutyát vennék nekik, vagy egy akváriumot csinálnék, abban is lehet gyönyörködni.
2009. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én semmit vagy valami olyat, amit nem tud halálra nyúzni. Vagy olyat, amit csak nézni lehet (pl halak) vagy olyat, ami azért nagyobb (pl kutya). Persze ezekről első sorban nektek kellene gondoskodni, de valójában bármi másról, mert sok hatéves elég, hmm furcsa. Legalábbis az összes ismerősöm ilyen idős gyereke, hát el vagyok tőlük ájulva. Átjönnek, rángatják a macskát, a hasa közepén szorítja úgy emeli fel, a hörcsögét berakja a barbie autó csomagtartójába meg ilyenek... Bár lehet, hogy csak azért, mert az ő szüleik képtelenek voltak nekik megtanítani, hogy a plüss mici mackó meg az élőállat nem tűri ugyanazt.
2009. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A TENGERIMALACOT SEMMIKÉPP!

Az nem kisgyermekeknek való!

2009. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Macskánk már van, imádják a gyerekek és a macska is őket. Mindenhova követi őket és ha jövünk haza már a kapuban várja őket.

Szeretnénk a lakásba is valamit, mert nagyon szeretik a gyerekeim az állatokat.

2009. okt. 22. 20:36
 8/22 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetsz egy kígyót is.Nem nyúzható, de nem veszi zokon ha kézbeveszik. Szép is, csak eleinte drágák a cuccok meg a kígyó is. Vagy szakállas agáma, ő is könnyen kezes lesz. Tenyésztőtől már 3000fttól lehet venni.

1.válaszoló.

2009. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Én a dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlom. Mostanában ez a legkedveltebb. Kicsi aranyos és szelídíthető.
2009. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
A nyuszikat ajánlanám mindenképpen!!! A macskával kicsit meggyűlhet a baja minden kisállatnak, mert a macska szeret vadászni, de a nyuszi kb ugyanolyan nagy mint ő. Ezenkívül a nyuszi lefekszik és egy órát egyhelyben van, úgy várja a simogatást... mi együtt nézzük a filmeket.:D
2009. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!