Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Légyszi segítesetek! Mi van a...

Légyszi segítesetek! Mi van a malacommal?

Figyelt kérdés
szegény malacom nagyon nagyon beteg és pár napja nagyon be van rekedve.mikor lélegzik is elég hangos hangot hallat,annyira..Arra keltem föl hogy búg valami..kiderült hogy a malacka veszi a levegőt.tegnap bébikaját kapott a hűtőből.lehet attól?hogy gyógyítsam ki?szegénynek annyi nyavalyája van..
2013. júl. 28. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát megfázott nem szabad neki hideg kaját adni ! Vid orvoshoz mert magátol nm gyogyul ki :X
2013. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már jó a hangja.2 napja voltam vele orvosnál,mint mondtam nagyon beteg és ezért aggódom érte annyira mert beteg volt alapból és most még megfázik félek hogy nagyobb baja lesz mert már épp picit mintha épülne fel..nagyon csúnya bélfertőzése van és elég rosszul néz ki,de ma végre evett egy picit.nem ellenőriztem a bébiétel hőmérsékletét és ugy etettem vele fecskendővel..:/
2013. júl. 28. 12:03
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,nem vagy vicces egy csöppet sem,ennyit ér neked egy élet?Szégyelhetnéd magad.
2013. júl. 28. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod vidd el a Hungarovetbe. A Papp doktornő nagyon ért is a malacokhoz, meg imádja is őket.

Úgy tudom a bélgyulladásra fűevőnek nem tesz túl jót a bébiétel. Critical Care, meg Bio Lapis kellett volna bele, de lagalább a Trovet gyógytápja!

Amíg hozzájutsz, a tápjából a zöldrudacskákat kéne összetörni azt pépesíteni, és azzal etetni.

2013. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem bélgyulladása van neki. Azt mondta az orvos,száraz tápot ne kapjon,bélfertőzést mondott.
2013. júl. 28. 18:27
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,fontolóra veszem,!
2013. júl. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!