Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az lehetséges hogy azért...

Az lehetséges hogy azért rágta a rácsot mert jó volt neki és akarta még hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Megsimogattam a tengerimalacom pár napja van csak meg. Simogattam a ketrecben kb 2 percet hagyta majd utána abbahagytam és tv-ztem. Egyből odarohant a rácshoz és rágni kezdte. Majd odamentem simogattam tovább 10 percet utána eljöttem és nem rágta már. Szerintetek ez volt az oka hogy rágta? Amúgy még a 4 nap alatt nem rágta. Meg így ketrecből nem simogattam csak próbáltam kivenni de rájöttem hogy inkább egyenlőre ketrecen simogatom és mikor már megszokja hogy én vagyok az új gazdi kiveszem.

Ja és széna és kaja is van előtte és víz... :)



#tengerimalac #simogatás #rács rágás
2013. júl. 28. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vagy el akar szökni, mert annyira rossz gazda vagy, hogy nem vetté neki társat. a tengerimalac társas állat, kínzás neki egyedül.
2013. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Klayura ***** válasza:
Ha nem vagy képes elfogadni valaki kommentjét és ilyen embertelen bunkó módon reagálsz rá akkor miért írsz ki kérdést??
2013. júl. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Klayura ***** válasza:

Ja, és igen a tengerimalac társas lény, párban sokkal boldogabbak mint egyedül, akik írják hogy egyedül is jó neki, az egyszerűen nem akar rá több pénzt költeni vagy szimplán csak nem érdekli a kiskedvence jóléte...

Nekem is 2 van.

2013. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a tengerimalacnak KELL TÁRS!!!! Depressziós lesz hosszú idő utáa meg fog hallni!! Állatkínzó aki egyedül tartja.. Be kell őt jelenti a Tengerimalac Védő egyesülethez. Másik. Egy tengerimalancak is minimum 100×50 centis ketrec kell, és egy társ. Ez az alap. Boldogtalan lesz, és azért rágja a ketrecet mert unatkozik. Nincs kivel játszani, beszélgetni stb.. Érdekes az éntengerimalacaim 1, év alatt egyszer nem rágták a ketrecet... Vegyél neki társat mert ez így nem jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
2013. júl. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ÉS komolyan mondom hogy be fog golyózni a malacod, depressziós lesz. Képzeld már el, hogy téged zárnának be egy ketrecbe, és nincs egy ember sem akihez tudnál szólni, és egész életedbe bezárnának téged oda. Te mit szólnál hozzá??? Szerintem nem nagyon örülné neki.. Dél amerikában ahonnan származnak 10-15 fős csoportokban élnek, igénylik a társaságot, ezért vegyél neki egy társat..Ez ALAP dolog a tengerimalac tartásban!!!! Vagy ha nem tudsz neki társat biztosítani ne tarts tengerimalacot!!! NEm kötelező... Senki nem eröltet rá hogy tarts malacot, ha nem tudod megadni neki az alap életfeltételt akkor ne tartsál és ennyi. Vegyél egy hörcsögöt, annak nem kell társ...
2013. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem h kell-e társ neki... -_-“

OKOS EMBEREK VAGYTOK ..JANEM! ;)

2013. júl. 29. 09:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Te meg szánalmas vagy... Csak tönkre teszed csóró életét! ÁLLATKÍNZÓ!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem neked is ilyen életed lesz.
2013. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jelentve leszel a Magyar Tengerimalac Védő Egyesületnél. Elintézzük hogy ne legyen malacod. Ilyen embernek egy plüss majom kell.
2013. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Istenem -_- miért lennék állatkinzóó jelents magadat te malac -.- Mellesleg lesz társa ;) pár napon belül szóval jelenthetsz kis csíra :D
2013. júl. 29. 12:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Az írásod az alapján egy kis p*cs vagy. A szemembe nem mernéd mondani, te takony.
2013. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!