Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A nyáron szeretnék lefogyni...

Kilari88 kérdése:

A nyáron szeretnék lefogyni min 15kg lehetséges? És ha igen, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
most vok 88kg és szeretnék formába lenni.
2013. jún. 2. 11:32
 1/9 anonim válasza:
hát...menj el konditerembe vagy, ha nem akarsz akkor, este 6 után ne egyél és reggelire sokat, délbe hát ez egyél:D és este pedig nagyon keveset:)
2013. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egészséges diéta + rengeteg zsírégető edzés. Heti min. 3-4 alkalom 60 perc. Futás, biciklizés, úszás, aerobik, ...


3 hónapra a reális 10-12 kiló.

2013. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok cukrot, lisztet eszel? Tejtermékekkel hogy állsz?


Lehetséges úgy 15-30 hét alatt 15 kilót fogyni.

Értelmes táplálkozással és mozgásban gazdag életmóddal. Ezeket érdemes kirészletezni hogy hogyan is kellene..

2013. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tojásdiéta vagy tejdiéta, plusz napi 1,5-2. óra futás. Ezzel talán lemenne, de ismétlem: talán. Sok sikert.
2013. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem március 1. óta lement 18 kiló a 90 napos diétával. (87-ről indultam és 69 vagyok most).

Emellett heti 1x squasholtam, 2-3x futottam (3 km-t) és 2-3x aerobikoztam. Vagyis szinte minden napra beiktattam valami mozgást (heti 5 nap tuti).

2013. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

1. Rendszeres sport: úgy ugyanannyi mozgással sokkal jobb eredményt érsz el ha inkább többször kevesebbet mint kevesebbszer többet sportolsz!

2. Napi 5 kicsi étkezés: reggelire sok, tápanyagban dús, egészséges étel (semmi zsír!), délelőtt gyümölcs/zöldség/esetleg joghurt/müzli friss gyümölccsel. Utána ebédre valami nem zsíros(!!) étel, és ilyenkor, hogy megajándékozd magad, ha többet sportoltál a kitűzöttnél, egyél motiválásként egy sütit, de ne csinálj ebből rendszert! Délután is egyél valamit, a tízóraihoz hasonlót. még 6 óra előtt vacsizz meg, és lehetőleg ne egyél sokat esténként.

3. Tartsd rendben a tested-lelked, például (ha most nem vagy megelégedve magaddal) nézegesd magad tükörben, és erősítsd meg magadban azt az érzést, hogy te egy gyönyörű nő vagy, aki életerős és szereti önmagát. Ezen kívül, hogy testileg is mindig jól legyél, rendszeresen ápold az arcod, a hajad, a körmöd és a bőröd. Hidratálásra jó módszer, ha rögtön felkelés után, fürdés előtt, valamint lefekvés előtt igyál egy pohár vizet! A reggeli pohár hidratál, a zuhany előtti segíti a szervek működését, a lefekvés előttire nem tudok pontosat, és nem akarok hülyeséget mondani (de szerintem neten megtalálod miért hasznos).

Ennyit tudok segíteni, és remélem sikerül elérned a célod! sok sikert!

2013. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"tápanyagban dús, egészséges étel (semmi zsír!)"


Akkor az egyik legfontosabb tápanyag ki lett lőve. Bezzeg a müzli és a joghurt, amikben tényleg nincs hasznos tápanyag, ami van az nem hasznosul megfelelően ezek jó besorolást kapnak..

2013. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bocsánat, igazad van, ez így tényleg nem jó. Inkább így: "tápanyagban dús, egészséges étel, (semmi FELESLEGES zsír pl. gyorskaja)" (6-os voltam)
2013. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:)

de rohadtul kötekedőnek érzem magam. de ki tudja, ilyen apróságok a kérdezőnek még fontosak lehetnek.

2013. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!