Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az lehetséges hogy azért...

Az lehetséges hogy azért rágta a rácsot mert jó volt neki és akarta még hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Megsimogattam a tengerimalacom pár napja van csak meg. Simogattam a ketrecben kb 2 percet hagyta majd utána abbahagytam és tv-ztem. Egyből odarohant a rácshoz és rágni kezdte. Majd odamentem simogattam tovább 10 percet utána eljöttem és nem rágta már. Szerintetek ez volt az oka hogy rágta? Amúgy még a 4 nap alatt nem rágta. Meg így ketrecből nem simogattam csak próbáltam kivenni de rájöttem hogy inkább egyenlőre ketrecen simogatom és mikor már megszokja hogy én vagyok az új gazdi kiveszem.

Ja és széna és kaja is van előtte és víz... :)



#tengerimalac #simogatás #rács rágás
2013. júl. 28. 22:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen h*lye pi**a xD nem is ismersz-.- hát hidd el belebírnám mondani.. ;) De annyira érett lehetsz ha neten leállsz velem veszekedni :DDD szánalmas
2013. júl. 29. 14:25
 12/13 anonim ***** válasza:
mondd is bele a szemébe, remélem lekever neked egy nagy csicskalángost. :D
2013. júl. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól van, inkább ásd el magad te rongyos ri**c. az biztos olyan csicskát le kevernék neki, hogy a fogsorod kirepülne
2013. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!