Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot és degut lehet...

Tengerimalacot és degut lehet egy ketrecben tartani?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem.
2013. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Felérne egy állatkínzással.
2013. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, meg se próbáld.
2013. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Minimum 2 egynemű degu, minimum 2 egynemű tengerimalac, és szomszéd ketrec lenne a tisztességes tartásmód.

Az etetésüket se tudod jól megoldani, és a malackák elég gyorsan kikészülnek a deguk nyüzsi, puszilkodós, egymásra mászós szeretetéről... nem beszélve arról, amikor egy degunak rosszkedve van...

De szomszéd ketrecben, azonos fajtájú családban élve jól megvannak.

2013. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Már volt hasonló kérdés, javaslom, itt is tanulmányozd a válaszokat. http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__4193579-d..

A két rágcsáló táplálkozása és legfőkébb a viselkedése eltérő, ezért nem tarthatók együtt.

2013. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem. nem igy kell sporolni
2013. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A hetes válaszó kapja be.
2013. júl. 30. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó páros,mivel a tengerimalac nyugodt állatka míg a degu elég ugrálós.Csak zavarnák egymást és a tengerimalacnak nem jelentene társat a degu.Így hamar depressziós lenne!Szerintem vagy 2 malac vagy 2 degu.
2013. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 paciii34 ***** válasza:
0%
ÁLLATKÍNZÁS?! Én együtt tartok 2 degut, és egy tengeri malacot egy nagy ketrecben és naponta kiengedem őket..és csak úgy hozzáteszem, hogy IMÁDJÁK egymást..valóban mind két állat mást eszik, ezért természetesen azt vesszük nekik, ami kell és amit a legjobban szeretnek..de szerintem ha egy elég nagy ketrecben tartod őket, akkor lehet együtt tartani..mellesleg, én nem is tudnék 2 tengerimalacot együtt tartani, mert az enyém utálja a többi tengerimalacot, viszont a degukat nagyon szereti..:)
2013. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!