Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSÉG (degú hőguta!? )

SEGÍTSÉG (degú hőguta!? )

Figyelt kérdés
SEGÍTSÉG (32° bír a degú? Annyi van a lakásba, már fagyasztom le a vizet flakonba és törölközőbe tekerem, már járólapot is keresek neki) át vészeli ezt a nagy meleget? Talán meg is fürdessem, a pofiját meg a buksiját? (azért kezdtem így aggódni mert egész nap fel vannak dobva a lábai és hűti a hasát) meg lehet rajta látni hogy megvan izzadva)

#degu #högúta
2013. aug. 4. 11:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most is a járólapon hasal és hűti magát , a vizes palackot már fagyasztom , és úgy gondoltam hogy rongyba csavarom , csak nehogy a végén kibontsa a rongyot :)) ahogy őt ismerem a kis huncotom:) , köszi hogy segítettél
2013. aug. 4. 14:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Dinnyét ne adj neki, nem ehetnek túl édeset, hajlamosak a cukorbetegségre. Amit Agatha említett, a fagyott zöldborsószem nagyon jó ötlet.
2013. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kapott fagyott borsó szemet kezébe veszi de mindig kicsuszik a kezéből :DDD
2013. aug. 4. 15:51
 14/15 anonim ***** válasza:
A borsót hámozva kell enni... :) Nem tudja hol kezdje.
2013. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy látom magad is jól értesz a degukhoz és jó tanácsokat is kaptál Agathától. Csak annyival szeretném kiegészíteni, hogy vizezni, ne vizezd őket, mert azt nem szeretik. A hőgutás deguknak a fülkagylóját és a mancsait szokták sos helyzetben, de szerencsére ez még nem az. Én még az alábbi megoldást szoktam: ugye a fürdőhomoknak nem igen tudnak ellenállni. Próbáld meg azt is hűtőbe tenni és utána szórd eléjük. A járólapos megoldás az egyik legjobb, illetve a ketrec tetejére tett, kicsavart, hideg vizes törölköző. Ezek elég degubarát hűtési módok. Pénteken jön az enyhülés, szóval gazdiknak és deguciknak is kitartás!

2013. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!