Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van ingyen ketreced? Sokat...

Van ingyen ketreced? Sokat segítenél! (többi lent)

Figyelt kérdés
Tengerimalacot szeretnék tenyészteni és 80-as és ennél nagyobb ketrecek kellenének ingyen.

#ingyen #ketrec #ketreced #ketrecei #ketreceik
2013. aug. 7. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy akarsz így tenyészteni, ha még erre is sajnálod a pénzt?

Maradjunk annyiban hogy tucatolni akarsz úgy hogy semmibe se kerüljön, hogy minél többet kereshess szerencsétlen állatokon.

Mi vagy te 10 éves hogy nincs max 10 rugód egy ketrecre?

Inkább menjél el dolgozni.

2013. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Manapság semmi nincs ingyen.
2013. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tenyésztő vagy, hanem szaporító;) A tenyésztés az nem így megy. Először is a tenyésztéshez papírok kellenek, NAV-tól, adóznod kell, stb. Állatvédők ellenőriznének meg kell felelned rengeteg kritériumnak stb stb stb... Ez nem így működik ahogy ezt te elképzeled. Egyik ismerősöm is feketén csinálta és nem legálisan, valaki feljelentette és ne tud meg hogy meghurcolták... Így nem lehet tenyészteni, az állatvédők megszámolnák a malacokat, meg kel felelnie a higéniának megfelelő táp, és nem mind egy milyen ketrecbe tartanál, hány malacot. Szóval szerintem ne vágj bele, mert ez nem így működik. Alapból ingyen ketrec??!!! Szerinted ki fog neked odaadni egy ketrecet? Az enym 18 ezer forint volt 120×60 centis. Senki nem fog neked odaadni egy ketrecet sem ingyen, ugyan is rohadtul nem olcsó mulatság egy ketrec. És annak meg nincs sok értelme hogy el add 1 forintért állatkereskedéseknek és kígyókaja lesz a malacokból... Illetve vannak nagyon ismert tenyésztők, és inkbb tőlük vesznek malacot, senki nem fog tőled venni, mivel senki nem ismer, és mellesleg kismmillió "tenyésztő" van akinek befuccsolt már az "üzlete" mert nincs rá kereslet, így fogsz járni te is. Szóval csak okosan;))
2013. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok és ha azt írná valaki hogy kicsi vagyok most tisztázom hogy agyilag felnőtt(koravén).Már tenyésztettem tengerimalacot, az abesszin volt de abbahagytam.Most koronásat szeretnék tenyészteni de nincs 50.000 forintom csak ketrecre!Tudom hogy ma már semmi nincs ingyen,de van olyan hogy valakinek már elpusztult az állatkája és nincs helye tárolni a ketrecet.Na ezek lepasszolnák szívesen,akár ingyen is.HA VAN INGYEN VAGY OLCSÓ KETRECED ÍRJ!Ha nincs nem kell írni,köszönöm!
2013. aug. 7. 19:38
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, még az sem fogja még ingyen oda adni, mert ha más nem eladja. Mert te mit fogsz vele kezdeni ha befuccsolsz vele, mert befogsz? Kitalálom majd te is tovább adod valakinek ingyen? Persze hogy nem, sőt azt is kinézném belőled hogy ahogy valaki ingyen odaadná már az nap fent lenne vaterán, nem kis pénzért.

11 éves vagy, ki venne téged komolyan? Felhívnának és amint meghallanák hogy egy kölyökkel van dolguk, rád is nyomnák a telefont.

11 évesen én is azt gondoltam magamról hogy a többiekhez képest mennyivel komolyabban gondolkodok, de hidd attól még ugyan úgy kisgyerek vagy, én is az voltam.

Nézd, összelehet rakni egy párt, azt fialtatom őket orrba szájba csak mert külsőleg jól néznek ki, de nem ez tesz tenyésztővé. Legyél te akármilyen koravén, ezt az egészet még nem láthatod be, nem vagy még hozzá elég tapasztalt.

Szüleid mit szólnának hozzá, mert szerintem őket elfelejtetted megkérdezni erről, máskülönben biztos kapnál ketrecet ha beleegyeznének.

Mivel ők tartanak el téged, és tartanák el a malacokat is, ezért nekik ebbe mindenképp bele kéne egyezniük.

De mivel nem kapsz tőlük nagyobb ketrecet valszeg nem is mennének bele, de szerintem még csak meg sem kérdezted őket.

És különben is aki ennyire naiv hogy azt hiszi majd neki ingyen fognak adni egy értékes ketrecet, az öngólt ugrott az elméletébe hogy milyen érett.

2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Még valami ahhoz hogy lepasszolnák ingyen, igen akkor esetleg ha elmennél érte autóval vagy kifizetnéd a posta költséget? Megtudnád oldani?
2013. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A szüleim benne vannak a dologban!Ha csak ilyeneket tudtok írni akkor ez a kérdés ÉRVÉNYTELEN!
2013. aug. 7. 21:08
 8/20 A kérdező kommentje:
Amúgy kb. 20 ingyen ketrecet láttam már meghirdetve,ezért írtam ezt a kérdést ki.
2013. aug. 7. 21:13
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem érdeklődtél ott, azok iránt?

A gyiken nem szabad kereskedelmi tevékenységet folytatni amúgy.

2013. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azok 2012-es hirdetések voltak.És én csak kérdeztem hogy egyáltalán van-e,mert nem az I. kerületben lakunk.
2013. aug. 7. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!