Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? A hörim beteg...

Fancsur14 kérdése:

Mit tegyek? A hörim beteg lenne? Ha igen miért? Segítség!

Figyelt kérdés
Olyan 3-4 napja vizes ès össze tapadt a szőre + pisi szagú. Nem tudom mi baja próbáltam vizes fogjefèvelel simogatni hogy ne legyen büdös de az maradt. Felriadt bennem az is hogy öreg (1èves + 5 hónapos) de ha az lenne akkor nem izegne mozogna. Lehet hogy az a baj hogy nem pároztattam? Mi is a baja? Mit csináljak? Pls kèrlek írj fontos lenne! :(

2013. aug. 11. 00:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7: az én hörim 4 évet élt, és sok helyen is ilyen életkort olvastam. De még ha hazudnék is, legalább nincs ilyen alpári stílusom.

Első voltam.

2013. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Salx Narval ***** válasza:
A garázs helyett keress inkább egy árnyékos részt az udvaron az enyémek is tavasztól őszig kint vannak. A kereket olajozd meg egy kicsit és pakolj el az útjából mindent, akkor majd nem nyikorog. Ha 2 hetente takarítanád, nem lenne büdös ez tuti mert én is kb 2 hetente almozok, még 3 hét után sem szaglik. Vagy ritkábban takarítod, vagy nagyon rossz almot használsz. Miben tartod ketrecben, vagy üvegben? A szellőzés miatt fontos lehet. A garázs nem túl ideális hely, mert általában zárt, benzingőzös és sokan vegyi anyagokat is tárolnak benne.
2013. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A höcsögömnek már semmi baja a szőrèvel,kicsit büdös de nem vèszes. Köszönöm a válaszokat/tanácsokat. Egyèbkènt... A garázsban jól el vannak,elmondom mièrt.

-nincsen semmifèle gáz szag se semmi,max a kaja illat.

-nincs melegük ott mert hűvös van,DE alattuk van szőnyeg hogy tèlen meg semmikor se fázanak fel/meg + van mögöttük radiátor így tèlen se fáznak.

- a fiú hörcsögömnek 'circus' (cirkusz) ketrece van ami rácsos ès szellőzik.(egyèbkènt ezèrt is van kint mert ahogyan a műanyag kereket hajtja a hörim zörög a rács így ha beolajozom se lesz jobb.

- a lány hörinek műanyagből van ès csak a teteje szellőzik + kis lyukak amit direkt erre terveztek (hogy levegőt kapjon OTT is.

-minden nap kiviszem ès simogatom ès hagyom szellőzni.

2013. aug. 12. 01:16
 14/16 Salx Narval ***** válasza:
Ezek szerint úgy tologatjátok az autót ki-be, hogy ne füstöljön.:D Jól van no, nem piszkállak, örülök, hogy rendbe jött a hörid. Vegyetek majd jobb minőségű almot és kicsit gyakrabban takaríts és akkor nem fordulhat elő a mostanihoz hasonló eset.
2013. aug. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem nem! A kocsi soha nem volt a garázsban. Ott csak bicikli barkács asztal stb... Kb hetente cserèlem az almot de jó mert amióta nálunk vannak mindig ezt az álmot használjuk. Egyèbkènt köszi :)
2013. aug. 12. 14:07
 16/16 Salx Narval ***** válasza:
OK. Továbbra is vigyázz rájuk.
2013. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!