Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez jó ötlet, vagy...

Szerintetek ez jó ötlet, vagy zsarolás?

Figyelt kérdés
Van két tengerimalacom és 80*45 cm-es ketrecük van, ami elég kicsi:( van hozzá kifutó de az nem olyan jó. Apa mondta, hogy kitalálhatnék valami programot kettőnknek, mert a nővérem el fog utazni, emiatt nem tudtunk elmenni nyaralni, ezért most meg vagyok sértődve, és mivel minden álmom, hogy legyen a tengerimalacaimnak egy 100*50-es ketrecük, azt szeretném kérni tőle hogy vegyünk egy akkora ketrecet. Tudom, ez így elég furán hangzik, hogy én ilyeneket kérek, de nagyon szeretném, ha nagyobb helyük lenne. Szerintetek jó ötlet, vagy inkább hagyjam?

2013. aug. 12. 00:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még. Egyébként a netről lehet rendelni ingyenes kiszállítással az Acana shopból 10.100 forint teljes berendezéssel, (szénatartó önitató, hatalmas búvóhely, emelet, beépített tálka) ha érdekel, üzibe írj és külöm a linket:D
2013. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Apud kényeztetni szeretne téged, te pedig leginkább egy malacketrecre vágysz... Ezt elő lehet adni úgy is, hogy ne legyen benne semmi bántó.

Ha apud kp. helyett inkább időt szeretne veled tölteni, akkor építsetek egy kívánságaidnak megfelelő szoba-kifutót, vagy vadásszatok együtt az apróhirdetési oldalakon egy használt álom-ketrecet, és adjátok el a régit.

2013. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!


Nekem is két malacom van, most 3 hónaposak. Én 70x47es ketrecben tartom őket. Egész nap nyitva a ketrec, ha kedvük van kijönnek mászkálnak, majd vissza. (Tehát NEM tartok igényt senki észosztására...) Én aprod.hu-n néztem ketreceket, és van pl 100as nyusziketrec 4000ért...:) Szóval aprod.hu! (ezekre keress rá: tengerimalac ketrec; nyúl ketrec; ketrec) Sokfélét fogsz találni, érdemes körülnézi. Ha írsz priviben szívesen linkelek is neked párat. Szerintem nem kell egyből újra kiadni 20 ezreket. :)

2013. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérj ketrecet
2020. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!