Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hangos éjszaka a törpenyúl?

Hangos éjszaka a törpenyúl?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az.Az enyém szerencsére már megdöglött...
2013. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy mondhatsz ilyet?:(
2013. aug. 13. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Első: remélem te is hamar megfogsz.


Kérdező: A nyuszi éjjeli állat, így valószínű hogy mocorogni, enni, rágni, ugrándozni fog éjjel. Viszont vannak olyan nyuszik akik úgy mond átállnak (mint a tengerimalac) és éjjel nem annyira aktívak, hanem megcserélik az életmódjukat mint az emberek. Példuál nekem tengerimalacim vannak (de volt nyuszim is) és a malacok éjjel egyáltalán nem hangosak csak hajnalban. Szóval biztos hogy hajnalban már mocorogni fog, de szerintem éjjel nem lesz annyira hangos. (nekem nem volt)

2013. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az én nyulam csendben van este, de ez egyedfüggő.
2013. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Második, jó bunkó vagy.
2013. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy bunkó vagyok, de hogy mondhat ilyet egy ember hogy hála istennem már megdöglött??? Az állatnak is vannak érzései, szóval nem én vagyok a bunkó hanem ő undorító... Amúgynem mondanék ilyet senkire de most kinyílt a bicska a zsebemben.
2013. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
éjszaka nem, alszik mikor leoltom a villanyt max iszik és szénázik de ahhoz hozzá lehet szokni, nem olyan hangos, de hajnalba 2 hete rászokott arra hogy kapar, fekszik a metlakin és kaparja a ketrec oldalát pedig eddig nem csinálta ezt :/
2013. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Mi kb 2 évig egy szobában aludtunk a nyuszival, az ágy lábánál volt a ketrece. Az esetek 98%-ában csendben volt, és lehetett tőle aludni. Aztán voltak ilyen bekattanásai vagy nem tudom, amikor minden hajnalban azzal ébresztett, hogy a wc-jét emelgette, dobálta, tartott a dolog 1 vagy 2 hétig, utána megint nyugi. Azóta nagyobb lakásba költöztünk, és a nyuszi a nappaliban van,így a hálóban nem zavar minket bármit is csinál éjjel :)
2013. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én egy hétre kivettem az odúját így akkor aludt amikor sötét volt, éjszaka. Szóval megfordítottam a ritmusát, így már minden oké. :D
2013. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!