Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg anyuékat h...

Hogy győzzem meg anyuékat h tarthassak hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy törpehörcsögöt de anyukámék nem engedik mert azt mondják h büdös és h sokat kell takarítani meg h mivan ha kiszökik a helyéről és telasz@rja a házat... -.-" hogy győzzem meg őket?
2009. okt. 27. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

anyukád szerintem fél attól hogy 1 hónapig még törődsz vele aztán elhanyagolod felé sem nézel aztán már csak anyud gondozza neki meg nem hiányzik még 1 gond a sok mellé

2009. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy papagájt. Az sokkal értelmesebb és szebb is+ha törődsz vele akkor még beszélni is fog!
2009. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
A madarakkal sokkal több gond van mint egy törpehörcsöggel!
2009. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
16(l) vagyok am és nem hanyagolnám el.. és anya inkább lehúzná a klotyón minthogy gondozza... Papagáj nem kell hörit szeretnék.
2009. okt. 27. 21:31
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám és ugyanazt mondja anyu mint amit az 1. hozzászóló írt.. de én szoktam törődni az állatokkal.:S:)
2009. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ha a hörcsögöt nem engedik neki, akkor majd a papagájt fogják, azt is kell takarítani, stb. Semmilyen állat nem büdös, ha takarítják, és amúgy is a Te szobádban lenne, nem? Megfelelő terráriumból, ketrecből szerintem nem szökik ki. (Azon meg jót röhögtem, hogy egy hörcsög telesz.rja a házat.) Győzd meg a szüleidet, hogy gondozni fogod, nem lesz ez az ő sokadik gondjuk - habár ez tényleg megelőlegezett bizalom kérdése részükről, mert csak akkor tudod bizonyítani, ha már megvan a hörcsög. Köss velük egy megállapodást, - akár add írásba - hogy ha nem gondozod, elvihetik, odaadhatják másnak.
2009. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
16 évesen mértnem inkább pasit tartasz?
2009. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én egyik húsvétra kaptam egy hörit,mert nagyon beteg voltam,de nem is höri volt,hanem vmi sün féle,tüskés volt a háta.Aranyos volt,csak harapott,és anyu hozott helyette egy törpehörit.Nagyon beleszeredtem,imádtam,gondoztam,mindenhova őt vittem,egy csomót fényképeztem,suli után csak vele foglalkoztam,kivittem a szabad levegőre...de elpusztult...egy törpehöri egy,egy és fél vagy kettő évig élnek..karácsonyra megint kaptam egyet,ugyanolyat,és mintha őt kaptam vna vissza,de anya vett egy kutyust,és szegény kis hörivel nem is foglalkoztam.csak a kutyussal.úgyhogy jól gondold meg; a törpehörik nagyon kevés ideig élnek,emberévben aligha számolható.végülis ha nagyon szeretnéd,mint én az elsőt,akkor beszélgess el anyukáddal.próbálj csak pozitív dolgokat mondani neki,mondd,hogy egy ismerősödnek van,és az mondta,hogy nem büdi,mutogass neki cuki képeket a hörikről,csak beleesik:P vagy gyakran olvasgass hörikkel kapcsolatos oldalakat,úgy,h a szüleid is lássák,és látni fogják a vágyakozást a hörike iránt. [ja és írd fel minden ünnepi kívánságlistádra :P]

14/L

2009. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ezért vegyél papagájt(életkor a hullámosoknál kb.12.év)

vagy tarts pasit(pl engem)

16f

2009. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

21:34 ha nagyon érdekel van barátom, de ez nem az a kategória...


am köszi a válaszokat :)

2009. okt. 27. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!