Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Használtok hörcsögvattát?

Használtok hörcsögvattát?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen fajtát? Szeretik a hörik? Érdemes vennem? Van egy házikója, és ha beraknám a vattát, nem kenné össze a kajákkal amit behord? Mert a paradicsomtól kezdve mindent behord amivel összemaszatolná, és így gyakran kéne cserélnem?
2009. okt. 28. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én kipróbáltam,de őszintén szólva nem szerették. Én minden takarítás után papírzsepi darabokat teszek be hozzájuk, és nagy örömmel szoktak fészket csinálni belőle.
2009. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem eszi meg a zsebkentőt? Nem nyel le belőle darabokat?
2009. okt. 28. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerették, de már zsepidarabokat adok, az is jó.
2009. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem, én száraz levelet,szalmát,szárított füvet, kenderkócot, kukoricacsutát teszek be a forgács mellé.Persze nem egyszerre. Azt mondják a papírzsebkendő beletapadhat a pofazacskójába és gyulladást, az pedig a halálát okozhatja.Én nem tudom, hogy ez igaz e, nézzen utána aki használ ilyesmit, lehet, hogy tényleg veszélyes.
2009. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én hörcsögeim nem gyömöszölik be a pofazacsijukba, csak beveszik a szájukba, beszaladnak a házba és leteszik.:)

De nem adok sokat, mert jó a széna is, azt is szeretik.

2009. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!