Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot javasolt...

Milyen jutalomfalatot javasoltok a kutyám tanítására? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Virsli, sonka, párizsi nagyon jó, elég olcsó és nagyon szépen dolgoznak érte a kutyák. Ami ennél is jobb az a csirkehús vagy máj. Én sima száraztápot is szoktam használni, mert az enyémek arra is figyelnek.

Ki kell tapasztalni, hogy mi az, ami legjobban ízlik a kutyának, melyik motiválja a legjobban.

2011. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a kockára vágott sajt a nyerő....
2011. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)))
2011. júl. 21. 13:25
 4/12 A kérdező kommentje:
És a virslit hogy, főzve vagy nyersen???
2011. júl. 21. 13:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyaszalámi is nagyon jó,nem is drága.Az én mopszom imádja...bár mit nem:D
2011. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kinder-tojás
2011. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nyersen szoktam, az a virsli már eleve meg van főzve.
2011. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
akor már eleve nem nyers de hagyjuk én megütöm úgy teszi fel a lábát az ölembe hogy csak na
2011. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Virsli, párizsi, macskatáp. Nem szoktam megfőzni.
2011. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ingerkörnyezethez alakítom. Otthoni gyakorlásnál, vagy a szokásos parkunkban ha nincsenek más kutyák, akkor száraztápra is motiváltak a kutyák.


Ha nagyon erős ingerkörnyezetbe megyünk, nagyon sok kutya közé, vagy tömegbe, akkor főtt máj, főtt szív.


Ha pedig sulin vagy sok kutya között gyakorolunk akkor virsli, párizsi, gépsonka.

Ki kell tapasztalnod, hogy a te kutyádat milyen környezetben mi érdekli, de mi az ami nem motiválja túl. Ha otthon bepróbálkozom a főtt májjal, akkor észelvesztés van, és "addamájataddamájat" rohadtul nem tudunk úgy dolgozni, mert abban a környezetben túl motiválja.

2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!