Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok olcsón venni itatót...

Hol tudok olcsón venni itatót egy hörcsögnek, és egyéb cuccokat?

Figyelt kérdés

Hozzám került egy hörcsög akit a macskám fogott. Szerintem aranyhörcsög lehet de nem értek hozzá. De biztos, hogy házihörcsög. Nincsen túl sok pénzem, de szeretnék neki pár dolgot venni, ha már így alakult megtartom szegényt. Amúgy nincsen semmi baja, nem bántotta a cica, csak hazahozta, lerakta és nézte.


Hol tudok olcsón bevásárolni neki? Mik kellenek? Mennyiből lehetne kihozni egy ilyen bevásárlást? Pl. néztem itatót a neten, de nem tudok neki most venni 600-800 ft-ért. Budapesti vagyok.



2013. aug. 17. 22:27
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem muszáj neki palotát venni. Az akvárium teljesen megteszi. Ami elengedhetetlen az a mókuskerék minimum egy 18 centis. Szükséged lesz még forgácsra, egy kis odúra amit te is elkészíthetsz, magkeverékre(nem kell a legdrágább prémium hörcsög kaját venni, táposnál lehet kapni 250 Ft-ért is). Itatóra nincsen szüksége, viszont minden nap friss gyümölcsöt és zöldséget kell neki adni(

pl. alma, répa). Játékokat te is tudsz neki csinálni, amihez csak egy kis kreativitás szükséges. :) Minden nap takarítsd ki azt a sarkot ahova pisilni jár.

2013. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Wish: a legjobb
2014. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!