Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe sziámi kisnyuszi hogyan...

Törpe sziámi kisnyuszi hogyan miként?

Figyelt kérdés
Sziaszok, ma kapok egy sziámi kisnyuszit és nem tudom hogyan kell etetni mit adhatok neki és mennyit hányszor stb ... segítenétek hogyan tartsam? A 100-as ketrecét és a belevalókat már megvettem :)

2013. aug. 24. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig nem ehet zöldséget és gyümölcsöt, utána is fokozatosan kell rászoktatni, ha pedig már idősebb akkor kérdezd meg az előző gazdit hogy ő hogyan etette, miket szeret stb, ha kereskedésből van és még nincs 3 hónapos akkor ugye csak a széna és a táp, én 1-1 evőkanálnyit adok reggel reggel mikor őnagysága felkelt és este 10-11 között :) az hogy mit ehet pontosan, zöldség gyümölcs tekintetében a ( [link] ) itt találsz pár oldalt, a lényeg hogy fokozatosan szoktasd hozzá és ha nem ízlik neki ne erőltesd találj mást neki :) táp szempontjából tényleg jó lenne tudni mit adtak neki eddig és arról is átszoktatni olyanra amit te szeretnél, VL complete a legjobb nyuszitáp de elég szép ára is van, és vl fitet és halywoodot adok neki keverve, a lényeg magas legyen a rost tartalma, vannak különféle magos tápok azokat nem igazán nekik való, mikor meghallotta a dokink hogy mit adok neki kb leharapta a fejemet :)
2013. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 hetes törzskönyves nyuszi :) nagyon szépen köszönöm az info-t megfogadom :)
2013. aug. 24. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hetes?? Neki még az anyja mellett lenne a helye, a tenyésztők általában csak 6 hetesen adják oda. Hogy kerül hozzád 3 hetesen?
2013. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
huhh kb még megsem született, ha tényleg 3 hetes, ilyenkor még anyatejen kell élnie ..
2013. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!