Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg őket?

Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan győzzem meg a szüleimet,hogy tenyészthessek tarka és szatén egeret?Régebben foglalkoztunk állatmentéssel(macska,kutya,madár)és tengerimalac tenyésztéssel.Most van 2 kutyám,1 teknősöm,nagyon sok macskám(a létszámot inkább tartom inkognitóban),4 tengerimalacom,2 nimfapapagájom és 1 gyönyörű sziámi harcoshalam.De már 1 éves korom óta vagyok állatok között.

A kiadásokkal tisztában vagyok!Van még pár kérdésem:

Jó lenne ha ilyenekben tartanám őket(természetesen,nemenként külön)? [link]

Jól gondolom,hogy előbb csak 4 egérkét vennék,más,más tenyészetből(ha meglátjuk működik-e a tenyésztés veszünk többet)?

Ez a táp jó nekik is? [link]


Amúgy a szüleim megengedték volna,hogy tengerimalacot tenyészthessek,csak én mondtam nemet(félek,hogy nem tudjuk megadni nekik a megfelelő ellátást,pénz szűkében vagyunk)

Az egér ellátására még van pénz,de a tengerimalacnak sokkal drágább.

(12 éves,lány vagyok)

Innen venném meg az egereket:

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 25. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a tengerimalacot engednék, akkor az egeret miért ne?

Amúgy elég fura, hogy egy 12 évesnek engednének állatot tenyészteni.

2013. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tengerimalacaid fajtatiszták, tenyésztőtől? Ha nem akkor nem tenyésztesz, hanem szaporítasz, ami pedig az egyik legrosszabb dolog...
2013. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tengerimalactápot linkeltél be, az nem jó az egereknek. Egér, legfeljebb hörcsögtáp kell nekik. Maga a márka sem túl rangos, de annyira azért nem rossz.

Kérdezd meg a szüleidet, hogy ha a tengerimalactenyésztést nem engedik, akkor az olcsóbb és kevesebb problémával járó egértenyésztést miért nem? Ha félnek az egerektől, vagy valami hasonló áll mögötte, akkor tegyél le róla.

2013. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mond hogy eladod oket és gazdagok lesztek!
2013. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gazdagok:D?!Na mindegy.Azért nem engedik az egér tenyésztést,mert most műtötték az egyik kutyámat és sokat hányt,sokat kellet takarítani utána.Most egy kicsit elegük van az állattartásból.A tengerimalacot azért hagyták volna mert azt szerintük biztos veszik.Bár nagyobb az esélye,hogy a malacot jobban veszik,az egeret is megvennék.Ha meg nem tudom őket eladni leviszem a kicsiket a boltba(egy kedves állatszerető házaspáré,akik kígyókajának nem adnak el állatokat.mellesleg imádnak engem:D).
2013. aug. 25. 22:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem,hogy koromhoz képest 4 évvel érettebb vagyok(szakember mondta).Ezért engednék eleve a tenyésztést.
2013. aug. 25. 22:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igen,fajtatiszta malacok tenyésztőtől.
2013. aug. 26. 22:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Megengedték,hogy patkányt tenyésszek:D.
2013. aug. 28. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor örülök! :)
2013. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki tud e témában segíteni,kérem itt írjon:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__4782395-p..

2013. aug. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!